Приймаючи рішення про те, де розмістити вимикачі та розетки, вам необхідно враховувати кілька аспектів. Ви можете подумати, що це незначна деталь, але це не так, тому що на подальше, комфортне використання вашої квартири в корені залежить від того, де вони будуть розташовані. Не в останню чергу це важливо з естетичної точки зору. Тому варто ретельно подумати над проблемою, для якої ви можете розглянути різні аспекти:

  1. Чи є в сім'ї діти, малюки, або плануєте? Маленькі діти допитливі, але вони не знають, що небезпечно, а що ні, вони все чіпають і пробують. У випадку з розеткою це, очевидно, не дуже хороша ідея, саме тому в цьому випадку корисно, якщо у них немає доступу: розетки знаходяться за чимось або на такій висоті, до якої вони не дотягуються.
  2. Де ви використовуєте електроприлади? Немає нічого більш дратівливого, ніж коли ви не можете користуватися ноутбуком чи смартфоном, сидячи на дивані, тому що зарядний кабель занадто короткий. Підключати лампу можна лише за допомогою подовжувача тощо. Заздалегідь продумайте, яке розміщення розеток буде практичним для підключення електроприладів.
  3. Яка кількість розеток вам необхідна? Не робіть поспішних рішень щодо цього питання, адже вони можуть призвести до того, що кабелі та розгалужувачі будуть стирчати зі стіни скрізь, що зовсім не красиво. Знайдіть час, щоб правильно подумати, скільки дрібних приладів на кухонному столі, які потребують електроенергії, і поставте туди рівно стільки (можливо, плюс одна) розеток, скільки вам потрібно. Теж саме стосується інших кімнат: ванної, спальні та вітальні.

+1 порада

Вам не потрібно ховати розетки! Багато людей встановлюють розетки в найменш помітні місця. Однак, сьогодні доступні дуже естетичні вироби, тому вам не потрібно намагатися зробити їх невидимими.