Світлодіодна стрічка

Кількість розумних пристроїв Livolo постійно збільшується. Багато нових продуктів випускається місяць за місяцем. Всі вони створюються для покращення вашого домашнього комфорту.
Світлодіодною стрічкою Livolo можна керувати з мобільного додатка де б ви не були. Ви можете заздалегідь встановити потрібний колірний режим світла, яке буде очікувати вашого повернення додому. Окрім цього, через програмний інтерфейс можна вибирати тисячі кольорів та налаштовувати відтінки світла відповідно до настрою та сценарію. Розумна LED-стрічка доступна у 2-метровому варіанті з блоком живлення. Також ви можете придбати додаткову стрічку довжиною 2 метри без блоку живлення. Якщо ви хочете встановити LED-стрічку довжиною понад 4 метри, вам потрібно буде встановлювати новий блок живлення через кожні 4 метри. Світлодіодна стрічка ZigBee є компонентом системи розумного дому. Для програмного контролю потрібно під'єднати світлодіодну стрічку до бездротової мережі. Її можна розмістити на вході в дім та під'єднати до неї ІЧ датчик руху ZigBee, щоб світло вмикалося, коли хтось заходить, і вимикалося, коли хтось виходить. Стрічці можна надати будь-яку форму та швидко створити об'ємне середовище для освітлення.

Датчик температури та вологості

Датчик температури та вологості Livolo допоможе підтримувати комфортні умови в будинку як взимку, так і у літню спеку. У додатку Livolo ви зможете налаштувати необхідні параметри та автоматизації разом з іншими пристроями Zigbee. Livolo VL-FCEZ-2 можна використовуватися для керування системами тепла підлога та системами електричного опалення. Клімат-контроль може бути інтегрований з керуванням будь-якими електроприладами через смарт-розетку. Модернізуйте свій дім разом з Livolo!