Перед покупкою виникає багато питань, які потребують чітких та задовільних відповідей, щоб згодом не виникало проблем з встановленням або, в крайньому випадку, з використанням придбаного товару.

Ми зібрали найбільш поширені питання, які задають клієнти, електрики або дизайнери під час планування, до або після покупки.

1. Чи встановлюються вимикачі в стандартну монтажну коробку 60 мм?

Звісно! Ви легко встановите вироби Livolo в стандартну монтажну коробку 60 мм.

2. Яка повинна бути міжосьова відстань підрозетників для встановлення вимикачів?

Стандартна відстань для встановлення вимикачів на кілька постів становить 71 мм, тому використовувати цю відстань є основною вимогою.

3. Чи можливо встановити сенсорні панелі та рамки вертикально?

Так! Панелі та рамки Livolo також можна встановлювати вертикально. Для вертикального монтажу вам необхідно повернути їх на 90 градусів вправо або вліво. 

У випадку з розетками потрібно вийняти механізм з супорта, повернути його, щоб отвори для вилок були горизонтальними та помістити назад в супорт.

4. Чи є в сімействі Livolo прохідні вимикачі?

Ви можете знайти серед продукції Livolo прохідні вимикачі для перемикання світла з двох та більше місць.

5. Сумісність вимикачів з різними видами ламп?

Електронна система вимикачів Livolo розроблена та адаптована до всіх типів ламп, це можуть бути як звичайні лампи розжарювання, галогенові, світлодіодні, також ці вимикачі можуть бути задіяні для роботи будь-якої техніки та обладнання, що значно розширює можливості використання.

6. Чи потрібен нульовий провід для перемикачів?

99% сенсорних перемикачів Livolo не потребують нульового проводу, проте існують перемикачі, для роботи яких він потрібен. Наприклад, перемикач жалюзі.