Якщо ви звернете увагу на тенденції в дизайні інтер'єру, ви помітите, що всі відтінки сірого стали надзвичайно популярні.

Інтер'єр та архітектура

Архітектурний стиль 70-х років в основному характеризувався бетонними стінами. Все більше і більше прикладів можна побачити в сучасній архітектурі. На додачу до бетонних стін сьогодні можна виготовити безліч предметів, меблів та аксесуарів. А для сірого відтінку сирого бетону білосніжний вимикач не дуже підходить — особливо, якщо йдеться про справжній, сучасний лофт…

Поєднуйте кольори та матеріали правильно!

Продуманий стиль повинен показувати гармонію до глибини душі. Для лофта характерно багато бетону та заліза темних відтінків. Тому важливо підібрати вимикачі правильного відтінку, які поєднуватимуться з інтер'єром.

Функціональність та краса

Вимикачі з кришталевого скла Livolo доступні в чорному та сірому кольорах, які можуть бути ідеально інтегровані в містичний, сучасний, темний стиль лофт. Будь то сірий або чорний, глянсовий або хромований — у сімействі Livolo ви знайдете відповідний для себе. Більш того, сучасний лофт функціональний — і сімейство перемикачів Livolo з сенсорною технологією ідеально пристосовано для цього.