Компанія Livolo відомий виробник розеток, вимикачів і різних аксесуарів, що дозволяють створити зручну, функціональну і ефективну систему освітлення. Фахівці фірми Лівол використовують сучасні технології, щоб зробити життя людей більш комфортною.

Компанія виробляє сенсорні вимикачі, які значно зручніше традиційних пристроїв з клавішами. Ними просто користуватися, і вони довго служать своїм власникам.

Велика увага розробники приділяють дизайну. Завдяки лаконічному зовнішньому вигляду такі пристрої відмінно вписуються в сучасний інтер'єр. До того ж ви можете вибрати одне з чотирьох колірних рішень:

біле
чорне
золоте
сіре
Продумана конструкція дозволяє встановлювати такі вимикачі з мінімальними витратами часу і зусиль. Досвідчений монтер легко впорається з цим завданням. До того ж пристрою від Livolo сумісні з будь-якими лампами як з традиційними лампами розжарювання, так і з малопотужними або світлодіодними джерелами світла.

Крім звичайних сенсорних моделей компанія пропонує імпульсні вимикачі. Вони працюють за принципом кнопки дзвінка: поки ви натискаєте на вимикач, ланцюг замкнута. Такі вимикачі призначені з пристроями, в яких використовуються реле, наприклад, з електричними ролетами і завісами.

З вимикачами Лівол вам буде просто і зручно управляти світлом в будинку.

Фірма пропонує розетки різних типів:

класичні, для підключення електроприладів
телефонні
телевізійні
з USB-роз'ємами
з роз'ємами для кабелю RJ-45 - використовуються для кабельного підключення до інтернету
У каталозі представлені комбіновані моделі, тому ви легко знайдете варіант, який вам підійде.

Завдяки продуманій конструкції, використанню високоякісних матеріалів та ретельному контролю збірки розетки Livolo красиво виглядають і довго служать тим, хто встановлює їх у себе вдома. Вони забезпечать просте підключення всіх мережевих приладів, якими ви користуєтеся.

Компанія Livolo пропонує великий вибір моделей. Широкий асортимент є гарантією того, що кожен знайде варіант, який:

підходить для вирішення поставлених перед ним завдань
вписується в інтер'єр його приміщення
відповідає його фінансовим можливостям
Все, що вам необхідно, представлено у одного виробника, і вам не доведеться звертатися в кілька різних магазинів.

Познайомитися з каталогом продукції Livolo ви можете сайті