LIVOLO - це спосіб висловити наше життєве ставлення до ЖИТТЯ В ЛЮБОВІ.

Livolo International Electric Limited - інноваційна і технологічна компанія-першопроходець в області електроенергетики.

Livolo володіє потужним галузевим ланцюжком, в який входять багато виробників електротехніки. Наші основні продукти включають:

Сенсорні настінні вимикачі, вимикачі з дистанційним керуванням, светорегулятори діммери, вимикачі з таймером, а також різні настінні розетки призначені для підключення техніки і трансляції аудіо, відео, інтернет сигналів.

 

          

 

Livolo виробляє повну лінійку дротових і бездротових продуктів для домашньої автоматизації, роблячи безпеку, зручність, комфорт і економічність доступними практично для будь-якого домовласника в світі.

Оскільки потреби домашньої автоматизації продовжують рости, Livolo планує залишатися в авангарді галузі, надаючи інноваційні продукти і рішення. Цікавість і винахідливість зробили нашу компанію великою.

 

          

Гарантія якості Технології Сертифікована продукція
Кожна процедура в виробничому процесі строго контролюється і перевіряється.

Передові технології, команда професіоналів, постійні незалежні дослідження і розробка нових продуктів, щоб задовольнити потреби різних клієнтів.

Продукція Livolo продається по всьому світу, різні серії відповідають різним вимогам і стандартам ринку, а продукція Livolo має сертифікати ROHS, CE, CCC і інші зарубіжні сертифікати.