У 2014 році сенсорні вимикачі Livolo вперше з'явилися на ринку України. Кілька років ми старанно розширювали асортимент, працювали над створенням якісного сервісу.

У 2016 році відкрився сервісний центр. Наші клієнти отримали професійну підтримку команди фахівців.

З 2018 почали будувати дилерську мережу. Перший магазин з'явився в Києві. Завдяки інтенсивній роботі нашої команди, до кінця року ми мали представників у Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі.

З 2019 Ліволо Україна є ексклюзивним представником міжнародної компанії Wenzhou Livolo Electric Co., Ltd. на Україні. Щодня наша команда працює над розвитком бренду LIVOLO в Україні. Ми враховуємо побажання клієнтів, покращуючи вже наявні сервіси. Наша продукція має надійну електроніку, екологічну безпеку, систему енергозбереження. Продукція сертифікована CE і RoHS, має гарантію виробника.

Сьогодні, мережа магазинів LIVOLO налічує понад 100 адрес, і постійно доповнюється новими адресами для того, щоб всі жителі України могли ознайомитися з по-справжньому сучасним пристроями, які зроблять Ваш будинок більш комфортним.

Ми пропонуємо повний комплекс рішень для організації сучасного розумного будинку. Являючись надійним постачальником, чия продукція відповідає високим стандартам європейської якості, компанія Ліволо Україна надає повний спектр послуг технічного, гарантійного та інформаційного супроводу. Наші клієнти отримують професійну підтримку команди фахівців в підготовці та реалізації проєктів різного рівня складності.

Купуючи в офіційного представника, Вам нема про що турбуватися

Всі товари з гарантією

Все що ви купите в нашому магазині або у наших партнерів має сертифікати CE і RoHS, на які є гарантія виробника.

Не запропонуємо зайвого

Вам не запропонують того, що вам не потрібно. Запропонуємо тільки те що зробить ваш будинок більш комфортним.

Післяпродажний сервіс

Ми не тільки продаємо товар, але і надаємо сервіс і техобслуговування. Ви ніколи не залишитеся без відповіді на свої питання.

 

 

LIVOLO - це спосіб висловити наше життєве ставлення до ЖИТТЯ В ЛЮБОВІ.

Livolo International Electric Limited - інноваційна і технологічна компанія-першопроходець в області електроенергетики.

Livolo володіє потужним галузевим ланцюжком, в який входять багато виробників електротехніки. Наші основні продукти включають:

Сенсорні настінні вимикачі, вимикачі з дистанційним керуванням, светорегулятори діммери, вимикачі з таймером, а також різні настінні розетки призначені для підключення техніки і трансляції аудіо, відео, інтернет сигналів.

 

          

 

Livolo виробляє повну лінійку дротових і бездротових продуктів для домашньої автоматизації, роблячи безпеку, зручність, комфорт і економічність доступними практично для будь-якого домовласника в світі.

Оскільки потреби домашньої автоматизації продовжують рости, Livolo планує залишатися в авангарді галузі, надаючи інноваційні продукти і рішення. Цікавість і винахідливість зробили нашу компанію великою.

 

          

Гарантія якості Технології Сертифікована продукція
Кожна процедура в виробничому процесі строго контролюється і перевіряється.

Передові технології, команда професіоналів, постійні незалежні дослідження і розробка нових продуктів, щоб задовольнити потреби різних клієнтів.

Продукція Livolo продається по всьому світу, різні серії відповідають різним вимогам і стандартам ринку, а продукція Livolo має сертифікати ROHS, CE, CCC і інші зарубіжні сертифікати.