Встановлення вімікачів LIVOLO ТАКА Ж, ЯК І звичайна клавішніх вімікачів?
Установка сенсорних вимикачів не відрізняється від установки клавішних вимикачів. Ви повинні звертати увагу тільки на те, що монтаж здійснюється гвинтами в круглу монтажну коробку мінімальною глибиною 50 мм.
Вимикачі Livolo, серія C7 встановлюються в стандартну коробку, для підключення потрібен лише фазовий провід, через який і буде управлятися освітлення, нульовий провід не потрібно. Ми продаємо тільки вимикачі повністю підходять для українських стандартів.

Підключення сенсорного вімікачів LIVOLO МОЖЛИВО ПІД напругою?
З міркувань безпеки, будь-яка робота під напругою заборонена. Залишаючи осторонь питання про заборону, підключення під напругою вимикача може привести до пошкодження його електронних компонентів.

ЧИ використовуват Сенсорні прохідні вимикачі LIVOLO з клавішнімі вимикач?
Прохідні сенсорні вимикачі (перемикачі) Livolo працюють тільки в парті один з одним. Вони не рассчітни на роботу з клавішними вимикачами. Після підключення, сенсорні вимикачі необхідно запрограмувати на спільну роботу.

Чи можу я використовуват ПУЛЬТ Д / У других торгових марок ДЛЯ керування Вимикач LIVOLO?
Завдяки кодування сигналу, вимикачі Livolo працюють тільки з пультами дистанційного управління VL-RMT-02, VL-RMT-03, VL-RMT-04 або універсальним пультом Broadlink.

НА ЯКОМУ ВІДСТАНІ МОЖНА Керувати світлом с помощью ПУЛЬТА ДІСТАНЦІЙНОГО керування LIVOLO?
Зв'язок вимикачів з пультом здійснюється за допомогою радіосигналу на частоті 433 мегагерц, тому в прямої видимості відстань становить не менше 20-30 метрів. Управління можливо через стіну або перегородку, але в даній ситуації краще перевірити цю можливість до установки вимикача.

ЧИ мают МОЖЛІВІСТЬ диммерами LIVOLO РЕГУЛЮВАТІ Яскравість СВІТІННЯ СВІТЛОДІОДНІХ ЛАМП І LED стрічок?
Ви можете використовувати наші светорегулятори зі світлодіодними лампами, за умови, що світлодіодні лампи поддержутю цю функцію. Таку інформацію можна прочитати в інструкції або описі світлодіодних ламп. Також можливо регулювати яскравість LED стрічок, але переконайтеся, що ваш трансформатор підтримує діммірованіе.

ВИМИКАЧ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НЕ ПРАЦЮЄ ВІДПОВІДНИМ, ЧОМУ?
В основному некоректна робота вимикача свзана з неправильною установкою або низьким навантаженням. Найбільш поширені причини:
Підключення вимикача до напряженіію до остаточної установки скляної панелі. Для вирішення даної проблеми, відключіть вимикач від харчування на внутрішньому щитку електричних розподільних пристроїв на 30 секунд, увімкніть живлення. Проблема повинна бути виправлена.
Вимикач управлет навантаженням менше 15 Вт. Даная проблема вирішується установкою LED адаптера по одній з схем.

НА ЯКУ ПОТУЖНІСТЬ РОЗРАХОВАНІ СЕНСОРНІ ВИМИКАЧІ?
Мінімальне навантаження одного контуру вимикача Livolo є 15W. При навантаженні менше 15Вт можлива нестабільна робота вимикача, мерехтіння джерела світла, відсутність включення, мимовільне відключення.
Заявлена ​​навантаження вимикача 15-1000 ват. Навантаження менш 15 ват потребують додаткового підключення адаптера. Дімміруемие сенсорні вимикачі працюють в діапазоні 25-500 ват.

НА ЯКИХ вимикачіах є підсвітка?
Всі сенсорні вимикачі обладнані підсвічуванням робочої зони сенсора. На клавішних вимикачах Livolo підсвічування немає.

ЯКИЙ МАТЕРІАЛ ЛИЦЬОВОЇ панелі СЕНСОРНИХ вимикачів СВІТЛА LIVOLO?
Лицьова поверхня сенсорних вимикачів завжди виконана зі скла, поверхня розеток і клавішних вимикачів комбінована, скляна рамка і пластиковий механізм.

Скільки насправді СЕНСОРНІ ВИМИКАЧІ LIVOLO?
Виробник заявляє про 100000 операцій включення-виключення, перевірити це на практика дуже непросто так як це дуже велика цифра, але по нашій практиці вимикачі працюють протягом 2.5 років на демонстраційному стенді, тобто дуже часте використання продовжують функціонувати нормально.

Чи можу я КЕРУВАТИ ОДНИМ СВІТЛОМ ВІД 3-Й РІЗНИХ МІСЦЬ?
Так. Ви можете контролювати освітлення з різних місцях. Для цього використовуються прохідні вимикачі Livolo. Принцип установки похідних сенсорних вимикачів схожий зі звичайними клавішними прохідними вимикачами, різниця лише в тому, що управління освітленням проводиться через COM провід, яким з'єднуються прохідні вимикачі в будь-якій кількості. Будь ласка, подивіться схему підключення прохідних вимикачів.

ЧОМУ НЕМАЄ LIVOLO ЛОГОТИПУ НА ЛИЦЬОВОЇ панелі?
Це рішення було прийнято виробником Livolo для продукції, яка продається в Європі і Україні. Причина полягає в тому, що в деяких європейських країнах, клієнти мали труднощі з розміщенням скляній панелі в правильному напрямку, логотип обмежував їх. Наприклад, двохпостові скляну рамку Вам необхідно розмістити вертикально. Панель без логотипу дозволяє розміщувати вимикачі і розетки в будь-якому напрямку.

ЧОМУ МИГАЄ СВІТЛО?
Ця проблема виникає, коли навантаження в схемі менш 15 Вт. Будь ласка, зверніть увагу, що мінімальна потужність для підсвічування становить 25W. Даная проблема вирішується установкою LED адаптера.

Чи можу я ВИКОРИСТОВУВАТИ ПЕРЕМИКАЧІ LIVOLO ЗОВНІ ПРИМІЩЕННЯ?
Livolo вимикачі розраховані для використання всередині приміщень, тому ми не рекомендуємо використовувати їх зовні. Ви можете використовувати Livolo дверний дзвінок зовні, за умови на нього не буде потрапляти дощ. Температура роботи вимикача Livolo перемикачів -30 ~ 70 за Цельсієм; менше 95% відносної вологості.

Я НЕ ЗНАХОДЖУ ПОТРІБНУ МЕНІ КОМБІНАЦІЮ НА САЙТІ, ЩО Я ПОВИНЕН РОБИТИ?
Зателефонуйте нам. Ми маємо можливість ізготавленія необхідних комбінацій розеток і вимикачів на замовлення.