Сенсорний димер має один сенсор який працює у двох режимах вкл/викл і яскравіше/тьмяніше.

Особливості димування

1. Сенсорний димер LIVOLO підходить тільки для LED ламп що підтримують димування. Купуючи LED лампи звертайте увагу на можливість димуватися. На таких лампах повинна бути напис "Димуюча", "Dimmable", "dim" і так далі. Лампи розжарювання, галогенові лампи також підтримують димування.

2. Диммер не підходить для НЕ димуємих LED ламп. Підключення димера до не димуємої лампи, може призвести до виходу димера з ладу.

3. Потужність навантаження повинна складати не менше 25 Вт, не більше 500 Вт. Можливий незначний нагрів димера.

4. Сенсорні димери Livolo працюють з LED лампами за технологією TRIAC.

Підключення димера

1. Вимкніть напругу

2. Підключайте димер згідно зі схемою

3. Прикрутіть димер гвинтами до підрозетника. Димер встановлюється в круглий підрозетник, кріпиться гвинтами на відстані 60 мм.

4. Встановіть сенсорну панель

5. Подайте напругу

6. Димер починає працювати через 15 секунд

Управління димером

1. Короткочасним дотиком до сенсора дімера включите/вимкніть світло.

2. Утримуючи палець на сенсорі, відрегулюйте яскравість лампи.

3. При повторному включенні димер забезпечує яскравість світіння лампи встановленої до виключення.

   

Схема підключення сенсорного димера Livolo:

Моделі VL-C701D, VL-C701DR, VL-C701DZ. Зі зворотного боку димера є дві клеми для підключення фази та однієї лінії навантаження.


Димування з декількох місць. Підключення прохідного димера

Щоб перемикати та контролювати яскравість освітлювального приладу з двох місць, скористайтеся наведеною схемою підключення.

Головний (Master) вимикач - це димер до якого підключено навантаження. Працює в режимі вкл/викл та регулювання яскравості освітлення.

Другорядний (Slave) - це прохідний вимикач працює в режимі вкл/викл. Передає команду вкл/викл Головному вимикачу.

  • для підключення Головного (Master) вимикача використовуються клеми: L - фаза, L1, L2 вихід на лінії навантаження, COM - інформаційний.
  • для підключення Другорядного (Slave) вимикача використовуються дві клеми: L - фаза, COM - інформаційний.

Підключаємо фазну напругу до точки підключення «L» в обох вимикачах, з'єднуємо два вимикача інформаційним дротом в точці підключення «COM» і підключаємо провід лампи до димера до точки підключення «L1», «L2».

Після підключення проводів і повторного підключення напруги до мережі вимикачі потрібно запрограмувати. Програмування потрібно починати з Головного вимикача. Більш детально про програмування.

   

Якщо ви бажаєте керувати освітленням із трьох місць і контролювати яскравість, скористайтеся наведеною схемою підключення. Підключаємо фазну напругу до точки підключення «L» у всіх трьох вимикачах, в точці підключення «COM» з'єднуємо всі три вимикачі інформаційним дротом, а провід лампи підключаємо до димера в точці підключення «L1», «L2».

Після підключення проводів і повторного підключення напруги до мережі вимикачі потрібно запрограмувати. Програмування потрібно починати з Головного вимикача. Більш детально про програмування.

    

Димування з декількох місць з використанням імпульсних вимикачів та димуємого реле

Реалізується за допомогою імпульсних кнопок підключених до імпульсного димуєме реле. Така реалізація надає можливість регулювати яскравість з необмеженої кількості місць.

Комплект вимикачів для регулювання яскравості світла з двох місць можливо придбати за посиланням.


Димування LED стрічки

Для підключення стрічки до димера необхідно використовувати димуємий TRIAC блок живлення. Трансформатори бувають різних видів. Основне на що потрібно звертати увагу це напис TRIAC, а також на потужність на яку він розрахований.

Приклади димуємих блоків живлення TRIAC: