Коли ви будуєте або ремонтуєте свій будинок, вам потрібно розв'язувати важливе питання — це розетки. Куди поставити, скільки потрібно, і так далі. Якщо ви належним чином не подумаєте про це, тоді легко можете виявити, що розеток занадто мало. Це дратує, тому що ви будете змушені користуватися подовжувачем, що матиме не дуже гарний вигляд.

Отже, насамперед визначтеся, які електроприлади ви використовуєте, і для яких потрібна розетка у кожній кімнаті. Звичайно, кожен будинок обладнаний по-різному, але ми допоможемо вам використати всі можливості.

Вітальня

У вітальні найбільше розеток потрібно для побутової електроніки. Телевізор, плеєри, ігрові приставки, можливо модем, роутер. Ви, ймовірно, іноді підключатимете зарядний пристрій телефону, пилосос або, можливо, лампу десь біля дивана. Зарядному пристрою ноутбука, як і планшету, може знадобитися розетка.

Ванна кімната

Використовувати електроприлади у ванній небезпечно, але є дещо, що ми там використовуємо. Фен, випрямляч для волосся, електрична бритва (може працювати від акумулятора, але є багато таких, що працюють від мережі). Ці три речі необхідно враховувати та вам також знадобиться розетка для пральної машини або сушарки.

Спальня

У спальні варто зробити розетку біля ліжка для нічника, зарядного пристрою для телефону, ноутбука або планшета. Якщо ви встановите потрійну розетку, це буде хорошим рішенням, але якщо у вас є пара, вам також доведеться рахуватися з його чи її пристроями. Так що вам може знадобитися більше розеток. Якщо у вас є телевізор у мережі, йому та всім його аксесуарам потрібна розетка, але вона повинна бути не біля ліжка, а поряд із телевізором.

Кухня

На кухні багато побутової техніки: духовка, плита, холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова піч, чайник, кавоварка. Крім того, варто передбачити розетку для тостера, вафельниці (якщо є), а також для міксера та блендера. Переконайтеся, що на кухні є щонайменше дві вільні розетки на додаток до постійно ввімкнених приладів.

Звичайно, для пристроїв, якими ви не користуєтеся постійно, однієї або двох розеток може вистачити в інших кімнатах, інакше вся стіна складатиметься з кількох розеток. Насправді їх слід розміщувати відносно близько до підлоги, щоб кабелі не проходили по стіні. За допомогою кабельної стяжки ви можете зробити шнури акуратнішими.

Виберіть розетку, яка підходить саме вам!