Ви запитували, чому будинок "розумний", що саме в ньому "розумного".

Опишу зараз Вам можливості розумного будинку, який нам з Вами спільними зусиллями вдалося побудувати.

Перше, про що хотілося б сказати, це сценарії.

Уявіть, що вранці Ви прокидаєтеся в цьому будинку від того, що заграла Ваша улюблена музика, після чого самостійно відкрилися штори у вітальні і включився світло, а на кухні сам включився електрочайник. Це сценарій "ранок".

Якщо новий власник будинку вирішить змінити або доповнити сценарії, це робиться дуже просто за допомогою планшета (планшет з встановленими додатками йде в комплекті з домом🙂).

Сценарій вечора - в заданий час, штори у вітальні самі закриваються і вмикається світло у вітальні.

Настає ніч і в заданий час весь світ в будинку вимикається, але загоряється підсвічування на сходах, створюючи в будинку приємне приглушене освітлення.

Сценарій "нікого немає вдома", активізується натисканням бездротової кнопки (зараз ця кнопка лежить в шуфлядке тумбочки, але її за бажанням можна приклеїти в будь-яке місце в будинку). Даний сценарій включає сигналізацію, вимикає весь світ в будинку, вимикає очищувач повітря, а так само скасовує частину сценаріїв "вечір" і "ніч", (ту частину, яка пов'язана з включенням світла, музики і чайника, щоб якщо нікого немає вдома, світло і електроприлади не включалися).

Однак, штори під час сценарію "нікого немає вдома" продовжують закриватися ввечері і відкриватися вранці, створюючи таким чином ілюзію присутності в будинку (для сторонніх).

У заданий час розумний будинок кожен день сам включає робот-пилосос і проводить прибирання (включаючи вологу) в вітальні. Таким чином будинку завжди чисто і свіжо.

Сценарій - "я вдома" активізується подвійним натисканням бездротової кнопки. При цьому сценарії відключається сигналізація, включається очищувач повітря, а так само починають повноцінно працювати сценарії "ранок", "вечір" і "ніч".