Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Вимикачі

Сенсорні вимикачі

Не тільки смартфони та планшети з сенсорними панелями можуть радувати око в сучасному світі. Навіть такий звичний елемент, як вимикач теж може стати частиною вашого «Розумного будинку» або хоча б першим кроком на шляху до цього.

Що це і як встановити?

Сенсорний вимикач повністю замінює звичайний, але управління відбувається за допомогою сенсора, як при управлінні сучасним мобільним телефоном. Виготовляються вони їх негорючих матеріалів, і складаються безпосередньо з модуля для сенсорного вимикача і лицьовій панелі, яка з одного боку виконує декоративну функцію, з іншого - захищає внутрішній механізм від пошкоджень, вологи, пилу.

Монтаж не викличе труднощів, а проходить він в кілька етапів:

  • Потрібно знеструмити точку.
  • Витягнути стару розетку або підготувати монтажну коробку. Увага: замінити можна тільки розетки європейського стандарту.
  • Приєднати проведення до клем, встановити підключений модуль в коробку.
  • Закріпити модуль сенсорного вимикача, для чого передбачені гвинти, поставити лицьову панель.
  • Включити електрику.

Переваги

Переваги сенсорних вимикачів незаперечні:

  • економія електроенергії, особливо, якщо є диммер, який регулює яскравість, ДУ, таймер;
  • комфорт. Включення відбувається легко, без застосування фізичної сили. Навіть доторкнувшись вологою рукою, Ви не пошкодите пристрій і можете не боятися удару струмом;
  • довговічність і надійність;
  • можливість застосовувати до будь-якого типу лампочок. Такі вимикачі можна встановити не тільки до джерел світла, але і щоб контролювати кліматичну техніку, відкривати жалюзі, включати або вимикати домашні прилади, приєднані до вимикачів.

Доступно купити модулі сенсорних вимикачів з однією або декількома лініями навантаження, а на лицьовій панелі ви легко знайдете зони, що відповідають за кожне підключення, адже вони позначені кружечками.

Ще однією перевагою сенсорного вимикача є те, що його ви знайдете навіть в цілковитій темряві. Вимикач має світловий індикатор стану вимкненому і включеному положення.

В каталозі Livolo Україна ви знайдете ще багато корисних речей для дому, а ціни компанії приємно вразять. Тим більше вона надає знижки і додаткові бонуси постійним клієнтам. Отримати замовлення теж легко - можна приїхати на наш склад або дочекатися кур'єрської доставки. Так само ми не обмежуємо вас у способах оплати, надаючи можливість зробити готівковий, безготівковий розрахунок, переклад з банківської картки.

Вгору