Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Блоки живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Використання світлодіодного обладнання має безліч переваг, включаючи економічність та високу якість світла. Якщо ваша мета — зниження витрат на оплату електроенергії за допомогою альтернативного джерела світла, важливо купити драйвери та блоки живлення для світлодіодів.

В інтернет-магазині Livolo представлений широкий вибір пристроїв, які забезпечують стабільне функціонування системи освітлення. В онлайн-каталозі ви знайдете надійні пристрої, захищені від перепадів напруги та коротких замикань. Однак перед покупкою блока живлення для світлодіодних світильників слід ознайомитися з основними параметрами вибору, оскільки правильний вибір моделі впливає на ефективність роботи приладів.

Основні параметри вибору блоку

Насамперед слід враховувати низку важливих характеристик:

  1. Потужність: визначає максимальну кількість світлодіодів, які можна підключити до джерела живлення.
  2. Напруга: фактор, який має бути узгоджений з необхідними характеристиками світлодіодів.
  3. Ступінь захисту: впливає на довговічність пристрою та його стійкість до різних умов експлуатації. Блоки живлення можуть бути герметичні або негерметичні.
  4. Габарити корпусу: слід враховувати параметр, щоб переконатися, що пристрій підходить для заданих умов встановлення.

Купити блок живлення для світлодіодних стрічок можна в інтернет-магазині Livolo, а також отримати допомогу від досвідчених консультантів, вони дадуть відповідь на всі питання та допоможуть з вибором найбільш відповідної моделі, згідно з необхідними характеристиками.

Функціональність блоків живлення

При створенні приємної атмосфери з яскравим і світлом, що не мерехтить, слід ретельно підходити до вибору всіх компонентів системи. І блок живлення для світлодіодного освітлення – це один із головних елементів. У більшості випадків вони продаються з вихідною напругою на рівні 12 або 24 вольт.

Моделі представлені двох типів: постійного та змінного типу. Їхнім основним завданням є забезпечення світлодіодів необхідною електричною енергією з відповідними параметрами. Крім того, вони виконують функцію стабілізації напруги та захисту світлодіодів.

Що ж до драйвера, він необхідний для збільшення терміну служби даних джерел світла. Правильна модель сприяє максимальній продуктивності та ефективності роботи всієї системи. Вигідно та зручно купуйте у Livolo сертифікований блок живлення для світлодіодної стрічки rgb, який відповідає всім нормам та стандартам якості.

Вгору