Ми вважаємо, що головна цінність кожної людини творити ЛЮБОВ. Любов це терпіння, любов — це добро. Вона не заздрить, не хвалиться, не гордиться. Отже, LIVOLO це спосіб висловити своє життєве ставлення до LIVE ON LOVE. Це наше бажання ділитися цією цінністю з все більшою кількістю людей у наших продуктах, способі життя та способах ведення бізнесу. Подібно до того, як настінний вимикач часто використовується щоденно для оздоблення кімнати, так і родина є джерелом любові, що прикрашає наше життя та будинок. Окрім того, LIVOLO розширив лінійку настінних вимикачів та розеток. В порівнянні зі звичайним настінним вимикачем, сенсорний вимикач LIVOLO з кришталевим склом передає любов та унікальність всій родині. Ми віримо, що світ потребує ЛЮБОВ. Цю любов передає LIVOLO, дотримуючись принципів покірності, наполегливості та досконалості.

 

Компанія Livolo International Electric Limited здійснює розробку, виробництво та збут своєї продукції. Спираючись на досвід історичного розвитку вимикачів, ми створюємо новий тренд на основі інновацій та активних досліджень.

Бренд Livolo прагне забезпечувати комфорт в оселі та зручність життя, пропонуючи для цього настінні вимикачі, технології інтелектуального управління освітленням та іншим домашнім обладнанням, поєднуючи науку та технології в ідеальну мистецьку комбінацію і даючи різноманітні можливості нових вражень своїм замовникам.

Продукція Livolo продається по всьому світу, різні серії відповідають вимогам різних ринків. Продукція має сертифікати ROHS, CE та інших стандартів. Після декількох років маркетингу та управління брендом бренд Livolo поступово набуває популярності на різних ринках. На нинішньому етапі маркетингові центри Livolo працюють у Західній та Східній Європі, на Близькому Сході, в Австралії, Китаї та інших регіонах світу.

Водночас бренд Livolo враховує потенційні бажання споживачів та багатокультурні естетичні традиції для пропозиції нових ідей та продуктів, вдосконалення виробів та підвищення домашнього комфорту.

Ліволо дотримується принципів корпоративної культури "скромність, наполегливість, видатність" та філософії дизайну "мода, простота, інноваційність"; впроваджує стандарти виробництва "висока якість, високі технології, низьке споживання енергії"; дотримується підходу до обслуговування "щирість, прагматичність, швидкість" і докладає постійних зусиль для забезпечення модного, безпечного та інтелектуального домашнього обладнання на основі сучасних науково-технологічних досягнень.

Livolo з ентузіазмом та невтомністю прагне нести світло в життя та увесь світ.

 

Livolo – У любові життя прекрасніше!

 

У 2014 році сенсорні вимикачі Livolo вперше з'явилися на ринку України. Кілька років ми старанно розширювали асортимент, працювали над створенням якісного сервісу.

У 2016 році відкрився сервісний центр. Наші клієнти отримали професійну підтримку команди фахівців.

З 2018 почали будувати дилерську мережу. Перший магазин з'явився в Києві. Завдяки інтенсивній роботі нашої команди, до кінця року ми мали представників у Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі.

З 2019 Ліволо Україна є ексклюзивним представником міжнародної компанії Wenzhou Livolo Electric Co., Ltd. на Україні. Щодня наша команда працює над розвитком бренду LIVOLO в Україні. Ми враховуємо побажання клієнтів, покращуючи вже наявні сервіси. Наша продукція має надійну електроніку, екологічну безпеку, систему енергозбереження. Продукція сертифікована CE і RoHS, має гарантію виробника.

Сьогодні, мережа магазинів LIVOLO налічує понад 100 адрес, і постійно доповнюється новими адресами для того, щоб всі жителі України могли ознайомитися з по-справжньому сучасним пристроями, які зроблять Ваш будинок більш комфортним.

Ми пропонуємо повний комплекс рішень для організації сучасного розумного будинку. Являючись надійним постачальником, чия продукція відповідає високим стандартам європейської якості, компанія Ліволо Україна надає повний спектр послуг технічного, гарантійного та інформаційного супроводу. Наші клієнти отримують професійну підтримку команди фахівців в підготовці та реалізації проєктів різного рівня складності.

Купуючи в офіційного представника, Вам нема про що турбуватися

Всі товари з гарантією

Все що ви купите в нашому магазині або у наших партнерів має сертифікати CE і RoHS, на які є гарантія виробника.

Не запропонуємо зайвого

Вам не запропонують того, що вам не потрібно. Запропонуємо тільки те що зробить ваш будинок більш комфортним.

Післяпродажний сервіс

Ми не тільки продаємо товар, але і надаємо сервіс і техобслуговування. Ви ніколи не залишитеся без відповіді на свої питання.

 

 

LIVOLO - це спосіб висловити наше життєве ставлення до ЖИТТЯ В ЛЮБОВІ.

Livolo International Electric Limited - інноваційна і технологічна компанія-першопроходець в області електроенергетики.

Livolo володіє потужним галузевим ланцюжком, в який входять багато виробників електротехніки. Наші основні продукти включають:

Сенсорні настінні вимикачі, вимикачі з дистанційним керуванням, светорегулятори діммери, вимикачі з таймером, а також різні настінні розетки призначені для підключення техніки і трансляції аудіо, відео, інтернет сигналів.

 

          

 

Livolo виробляє повну лінійку дротових і бездротових продуктів для домашньої автоматизації, роблячи безпеку, зручність, комфорт і економічність доступними практично для будь-якого домовласника в світі.

Оскільки потреби домашньої автоматизації продовжують рости, Livolo планує залишатися в авангарді галузі, надаючи інноваційні продукти і рішення. Цікавість і винахідливість зробили нашу компанію великою.

 

          

Гарантія якості Технології Сертифікована продукція
Кожна процедура в виробничому процесі строго контролюється і перевіряється.

Передові технології, команда професіоналів, постійні незалежні дослідження і розробка нових продуктів, щоб задовольнити потреби різних клієнтів.

Продукція Livolo продається по всьому світу, різні серії відповідають різним вимогам і стандартам ринку, а продукція Livolo має сертифікати ROHS, CE, CCC і інші зарубіжні сертифікати.

Екскурсія на фабрику LIVOLO

Livolo випускає широку лінійку доступних і якісних продуктів для дротової та бездротової автоматизації управління освітленням і не тільки, забезпечуючи безпеку, зручність, комфорт і економічність для своїх клієнтів.

Продукція Livolo може бути встановлена в будь-якій квартирі всього за кілька годин, без необхідності проведення складних або дорогих монтажних робіт. Більш того, ви зможете легко налаштувати свою інтелектуальну систему для відповідності вашому унікальному способу життя.