Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

ZigBee шлюз (хаб)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

ZigBee шлюз

При організації системи розумного будинку за технологією ЗігБі потрібна наявність спеціального пристрою, який синхронізуватиме використання окремих ZigBee електроприладів. Таким обладнанням є ЗігБІ шлюз. Він дозволяє контролювати інші пристрої, що підтримують технологію, та керувати ними в домашній автоматизації за допомогою мобільних програм або голосових помічників.

Важливою перевагою шлюза ZigBee є можливість віддаленого налаштування експлуатаційних параметрів електроприладів. Для об'єднання кількох елементів управління в єдиний комплекс не потрібно прокладати додаткові кабелі чи фізично об'єднувати в єдиний вузол. Підключаючись до інтернету або локальної мережі через Wi-Fi, універсальний ZigBee шлюз забезпечує зв'язок ваших команд (голосових чи заданих на смартфоні) зі зміною налаштувань електрообладнання.

Особливістю керуючого вузла є можливість створювати автоматизовані сценарії. ZigBee шлюз здатний отримувати та обробляти дані про функціонування декількох окремих пристроїв та змінювати параметри їх роботи.

Що потрібно для початку використання розумного будинку

Окремі елементи керування легко інтегрувати в єдину систему, використовуючи шлюз ЗігБі від Livolo. Для цього необхідно:

  1. Придбати контролер, а також розумні вимикачі, датчики руху та інші пристрої, що підтримують технологію ЗІгБі, та підключити їх до інтернету.
  2. Завантажити та встановити мобільний додаток для управління обладнанням через смартфон.
  3. Налаштувати роботу електроприладів, створивши окремі сценарії.

Для зручності управління розумним будинком можна придбати планшет із програмним забезпеченням Livolo. Встановлювати потрібні параметри роботи системи за допомогою стильного помічника з великою діагоналлю набагато зручніше.

Вгору