Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумний димер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розумний димер

Димер – пристрій, який дозволяє регулювати інтенсивність світла. Однак, будьмо відверті, не завжди зручно щоразу підходити до вимикача, щоб налаштувати освітлення у приміщенні відповідно до своїх уподобань. Цей недолік легко усунути, підібравши розумний вимикач з димером. Зовні він нічим не відрізняється від традиційного сенсорного. Але технічно це набагато прогресивніша модель.

Розумним димером можна керувати дистанційно за допомогою смартфона, планшета чи голосових команд. Передача інформації на пристрій здійснюється за допомогою Wi-Fi. Таким чином, ви можете налаштувати освітлення у власному будинку.

Чи потрібні вам розумні вимикачі з димером

Регулювання яскравості світла дозволяє створювати затишну атмосферу в приміщенні та знижувати навантаження на очі, а також економити електрику, зменшуючи потужність освітлення залежно від потреб та уподобань користувача. Димер для розумного будинку простий у використанні. Щоб керувати ним, достатньо вимовити команду або встановити потрібні значення смартфона. Крім того, ви можете встановити автоматичне відключення та увімкнення світла за таймером, і система зможе працювати в автономному режимі.

Розумний димер можна інтегрувати з іншими пристроями, наприклад системою домашньої автоматизації, що дозволяє користувачеві керувати великою кількістю електроприладів з одного місця. Зручно, що встановлення такого електроустаткування не потребує заміни електропроводки або інших складних та дорогих маніпуляцій.

Який розумний світлорегулювач вибрати?

Види димерів

Розрізняють такі види димерів:

  1. Сенсорні. Управління відбувається сенсорною панеллю. Такі моделі найсучасніші.
  2. Сенсорні з керуванням через Wi-Fi. У цьому випадку можна керувати освітленням з будь-якої точки світу за допомогою Всесвітньої павутини. Це зручно у разі віддаленого керування. Так, коли вас немає в будинку, можна віддалено увімкнути або вимкнути світильник або увімкнути світильник у потрібний час.
  3. Прохідний димер. В основному виникає необхідність використання таких виробів у приміщеннях великої площі, на сходах тощо. Ці вироби можна монтувати на тих ділянках, де виникає необхідність увімкнути та вимкнути світло з різних точок.

Представлені в нашому каталозі димери ZigBee відрізняються способом керування:

  • моделі зі слайдером змінюють яскравість освітлення при проведенні вліво та вправо по сенсору. Для зручності користувачів чутлива область оточена рамкою;
  • пристрої з сенсорною кнопкою реагують на тривалість натискання.

Livolo виробляє якісне та надійне обладнання, сертифіковане відповідно до європейських норм. Пристрої випускаються в 4 універсальних кольорах та покриті міцним загартованим склом. Виробник надає гарантію на електроприлади терміном на 1 рік, а ми, як офіційний представник, гарантуємо придбання оригінальної продукції за найкращими цінами.

 

Вгору