Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Датчики

Складно уявити собі роботу розумного будинку без спеціальних датчиків. Існує багато їх видів, а також варіантів використання, тому з їх допомогою можна вирішити майже будь-які завдання.

Основні можливості розумних датчиків

В розумну систему входять різні датчики, які займаються відстеженням функціонування всіх підключених приладів. Вся інформація збирається на одному пульті управління. Повний функціонал подібного комплексу залежить від певної модифікації. Серед найбільш популярних можна виділити:

 1. Дистанційне керування побутовою технікою. Є можливість запрограмувати час її включення, вибрати режими роботи та ін.
 2. Контроль за роботою систем опалення, водопостачання, кондиціонування та ін.
 3. Дозвіл доступу в будівлю. Підключення системи здійснюється до сигналізації і запірних механізмів на дверях. У разі спроби несанкціонованого доступу система сповістить про це власника будинку і відповідні служби (датчики звуку і руху).
 4. Відеоспостереження. Власник житла може переглядати записи з камери відеоспостереження з будь-якого куточка планети.
 5. Управління мультимедійними комплексами.
 6. Відкриття і закриття воріт гаража, жалюзі, рольставен і інших пристроїв.

Сучасні моделі датчиків розумного будинку мають доступ в інтернет. Досить просто подати голосову команду і пристрої почнуть шукати потрібну інформацію в мережі. Результати відобразяться на спеціальному екрані.

Переваги розумних датчиків

Датчики по праву вважаються нервовою системою розумного будинку. Вони необхідні для виконання таких функцій:

 1. Повідомляти мешканцям будинку про стан зовнішнього середовища: температура, рівень вологості, СО2, задимлення і не тільки.
 2. Передавати відомості про це на пристрої домашньої автоматики. Так, якщо температура перевищує допустиму позначку, то включити потрібно кондиціонер.

Види датчиків для розумного будинку

У зв'язку з тим, що датчики приймають всі важливі завдання на себе, на них покладено ряд завдань. За функціоналом такі прилади діляться на:

 1. Сенсори, які відстежують стан середовища - дозволяють отримувати інформацію про температуру в приміщенні, ступеня освітленості, вологості повітря, тиску та ін. факторах. З їх допомогою можна управляти мікрокліматом в приміщенні, тому що ці прилади пов'язані з опалювальними приладами, кондиціонерами, освітленням (терморегулятори і т.д.)
 2. Охоронні сенсори - відстежують спроби проникнення в будинок і реагують на них. При їх використанні можна організувати комплексну сигналізацію, яка передбачає активацію сирени, камер спостереження і подачу необхідної інформації на мобільний пристрій власника житла.
 3. Сенсори, які відстежують стан обладнання, технічні характеристики якого допомагають визначати і запобігати аварійним ситуаціям.

Купити розумні датчики в livolo.in.ua

В інтернет-магазині Livolo можна вибрати будь-який датчик для розумного будинку. Вся продукція, представлена в каталозі, відповідає європейським стандартам якості. Покупець може розраховувати на гарантію від виробника на продукцію і сервісне обслуговування. При виборі монтажу компонентів системи розумного будинку, кожен клієнт отримує інформаційну підтримку. Також продукти бренду відрізняються підвищеною якістю, так як.:

 • кожен процес виробництва строго контролюється;
 • використовуються сучасні технології та матеріали високої якості;
 • вся продукція сертифікована.
Вгору