Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Датчики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Датчики для розумного будинку не лише відрізняються безпекою, а й підвищують комфорт життя у приміщенні. Терморегуляторні моделі забезпечують економію енергії та зручність, підтримуючи оптимальний клімат та умови. Датчики руху та відкриття є ключовими елементами системи безпеки. Пристрій для захисту від протікання дозволяє виявити потенційні затоплення та зберегти майно.

На відміну від провідних аналогових «розумні» датчики для дому мають універсальний дизайн, який чудово вписується в будь-який інтер'єр.

Функціональність пристроїв

Зараз випускаються різні види датчиків для системи «розумний дім», які відстежують роботу всіх підключених пристроїв, що керуються через один пульт. Функціонал такого комплексу залежить від конкретної моделі, але серед найпопулярніших опцій варто виділити:

 1. Дистанційне керування побутовою технікою: можливість програмувати час включення, вибирати режими роботи та ін.
 2. Контроль функціонування систем опалення, водопостачання, кондиціювання тощо.
 3. Управління доступом до будівлі: відбувається за допомогою датчиків звуку та руху підключених до сигналізації та запірних механізмів на дверях. У разі спроби несанкціонованого проникнення система повідомляє власника будинку та відповідні служби.
 4. Відкриття та закриття воріт гаража, жалюзі, рольставнів та інших подібних пристроїв.
 5. Управління мультимедійними системами.
 6. Відеоспостереження: власник житла може переглядати записи з камери відеоспостереження з будь-якого куточка планети.
 7. Сучасні моделі мають доступ до інтернету: за допомогою голосових команд пристрою можуть шукати потрібну інформацію в Мережі, а результати відображаються на спеціальному екрані.

Набір датчиків для «розумного дому» від Livolo має широкий спектр функцій, що дозволяють зробити життя зручнішим і безпечнішим.

Переваги «розумних» гаджетів

Пристрої мають низку переваг, серед яких можна виділити:

 1. Мініатюрний дизайн: компактні розміри дозволяють розміщувати прилади по всьому будинку в такий спосіб, щоб вони були практично непомітними та не порушували загальний інтер'єр.
 2. Багатофункціональність: один датчик може включати до 6 різних сенсорів.
 3. Бездротові: це дозволяє уникнути додаткових витрат на проводку та спрощує процес встановлення.
 4. Легкий монтаж: не потребує багато часу і зусиль.

Прилади інформують мешканців про стан довкілля, зокрема такі параметри, як температура, рівень вологості, концентрація CO2, наявність задимлення та багато іншого.

Види датчиків

«Розумні» пристрої поділяються на такі категорії:

 • прилади для моніторингу довкілля;
 • охоронні датчики;
 • сенсори контролю стану устаткування.

Всі моделі допомагають підвищити комфорт та безпеку житла, надаючи інформацію та автоматизуючи контроль різних систем простору.

Купити датчики Livolo

Livolo пропонує широкий вибір пристроїв, що відповідають європейським стандартам якості. Вирішивши купити датчики для «розумного будинку» у нас, ви отримаєте надійні прилади, що мають гарантію від виробника.

Продукція Livolo проходить суворий контроль на всіх етапах виробництва з використанням сучасних технологій та матеріалів. Крім того, всі пристрої сертифіковані, що підтверджує їхню надійність і відповідність стандартам безпеки.

Вгору