Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумне освітлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сьогодні інтелектуальні технології швидко стають популярними в різних сферах життя людини. Розумне світло в будинку - це автоматизована система контролю за зовнішніми та внутрішніми освітлювальними приладами. У неї є свої особливості та переваги перед стандартним освітленням.

Основні особливості освітлення для розумного будинку

У випадку подібної системи освітлення, яка розташована в розумному будинку, треба врахувати, що це більш широке поняття, ніж просто сукупність всіх освітлювальних приладів. Сюди ж можна віднести всю електроніку і технології, що відповідають за контроль і управління цими процесами. За допомогою датчиків, мікроконтролерів і інших систем відбувається регулювання світла в різних кімнатах.

Що стосується функцій, які виконує цей будинок, який працює за допомогою таких технологій, важливо врахувати, що для них використовуються особливі сценарії або запрограмовані компоненти, які контролюють їх роботу. 

Так, в режимі "відпочинок" людина може відпочивати під приглушеним світлом, який забезпечує м'яке освітлення. Крім цього, важливо врахувати, що при додаванні сторонніх смарт-систем ефект буде більш істотним. Так, при виборі режиму релаксації перед користувачем будуть закриватися штори, увімкнеться розслаблююча музика, яка зможе налаштувати його на здоровий і комфортний сон. Користуватися ними досить просто, оскільки вони дозволяють добитися необхідного результату всього за кілька кліків кнопкою мишки. 

Встановити також можна і додаток на смартфон, завдяки якому можна отримати легкий і доступний контроль за пристроєм. За допомогою використання бездротової технології власник будівлі зможе стежити за власністю дистанційно.

Переваги освітлення Livolo перед звичайним

Управління освітленням в розумному будинку - дорога опція в порівнянні з вже звичними освітлювальними приладами. Але ціна такої технології виправдана, тому що вона володіє такими плюсами:

  1. Економія електрики. До складу розумної системи освітлення входить багато елементів, які можуть регулювати інтенсивність і кількість світла в кімнаті. Датчики руху, таймер і ін. допомагають добре економити на електриці.
  2. Контроль за освітленням в будинку можливий і віддалено. Ця можливість з'явилася завдяки системі "розумної" технології, що дозволяє відстежувати інформацію через смартфон або ПК.
  3. Великий набір різних режимів. Можна приглушати світло або робити його яскравішим в залежності від того, щоб робите.
  4. Проста установка.
  5. Охорона будівлі. Датчики руху, які автоматично включають світло відразу, як тільки помічаються будь-які рухи, можуть запобігти злому і налякати злочинців.

Як купити за вигідною ціною в магазині livolo.in.ua

Якщо необхідно купити за доступною вартістю систему освітлення для розумного будинку, зокрема вимикачі, LED-стрічку та ін., звернутися можна в магазин Livolo. Замовити продукт можна кількома способами:

  • відправити заявку через електронну пошту - в цьому випадку знадобиться вказати свою адресу, номер телефону. Ці дані потрібні для зворотного зв'язку, якщо знадобиться;
  • за допомогою месенджера Viber за номером +380672209214.

Якщо потрібні ілюстровані продукти, то запросити їх можна через електронну пошту. Якщо покупка буде оптовою, то можна попросити знижку, розмір якої визначається від кінцевої суми замовлення. Треба відправити представникам магазина номер товарів і їх кількість, і вони підготують пропозицію зі знижкою.

Вгору