Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

TV, SAT розетки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розетка ТБ — це різновид пристрою, який зазвичай застосовується для антени або кабелю до телевізора. Вона оснащена роз'ємами, що забезпечують передачу аналогового чи цифрового радіосигналу від джерела до телевізора.

Основні види розеток

Розетка для ТБ може бути двох основних типів: кінцева та прохідна. Також роз'єми класифікуються залежно від призначення: для підключення наземного ТБ, для радіо (R), супутникового TV (SAT). На ринку можна зустріти комбіновані типи.

Кінцеві є вузлом мережі, де підключається кінцевий пристрій (наприклад, телевізор). Вони мають хвильовий опір 75 Ом, що дозволяє передавати сигнали підвищеної чіткості та зменшує можливість перешкод. Вони використовуються для телесигналів, супутникових та відеосигналів.

Розетка під ТБ-кабель прохідного виду приймає сигнал та передає його до інших точок підключення. З цією метою між роз'ємами використовується коаксіальний кабель. Пристрій оснащений двома гніздами – на вході та на виході. Підключення телевізора здійснюється до вхідного гнізда, а вихідне з'єднується з дротом, спрямованим до іншого пристрою.

Комбіновані розетки для супутникової антени мають кілька різних роз'ємів і дозволяють не лише приєднувати кабелі, а й включати звичайні прилади. Вони доступні в різних варіаціях: подвійні, потрійні й чотиримісні.

Які існують схеми підключення

Для обробки сигналу TV-розетки часто застосовується сплітер. Це компактний прилад, що виконує функцію поділу, яка необхідна для передачі цифрових електросигналів. Робота пристрою заснована на розподілі сигналу на однакові пакети. Потім вони подаються на вхідні роз'єми електроприладів.

Пристрій спроєктований у такий спосіб, що для всіх підключених телевізорів сигнал передається однаково, незалежно від кількості. Це означає, що всередині квартири немає потреби використовувати окремі антени для кожного приладу.

Щоб під'єднати розетку TV-R-SAT, застосовують один із двох методів. Перший – схема «зірочка». У цьому разі старий кабель видаляється, а новий прокладається через сплітер.

Переваги такого способу:

  1. Поліпшена гнучкість.
  2. Висока надійність.
  3. Спрощене обслуговування.

Шлейфова схема полягає в тому, що новий кабель підключається до наявного, утворюючи «шлейф». Така система усуває необхідність повної заміни елементів, а підключення здійснюється швидше та простіше.

Особливості розеток Livolo

Ми пропонуємо вам вигідно купити ТБ-розетку, всі наші вироби розроблені з матеріалів преміальної якості. Рамки пристроїв виконані з загартованого міцного скла OptiWhite, а панель – з вогнестійкого полікарбонату. Також ви можете вибрати дизайн та кольорову гаму за вашими уподобаннями з урахуванням свого інтер'єру.

На нашому сайті ви зможете знайти:

  • супутникову розетку;
  • інтернет-розетку, яка має лише одне гніздо, призначене для підключення кабелю RJ-45 CAT 6. Воно додатково обладнане захисною шторкою, яка слугує для захисту приладу від потрапляння сторонніх предметів;
  • телевізійну розетку, також оснащену одним роз'ємом для підключення кабелю ТБ.

Всі моделі встановлюються в круглу монтажну коробку глибиною 50 мм, з міжцентровою відстанню для гвинтів кріплення розміром 60 мм.

 

Вгору