Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розетка одинарна із заземленням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Заземлення забезпечує безпеку людині, запобігаючи ураженню електричним струмом. В умовах нормального функціонування електроприладу його корпус надійно ізольований від елементів, що знаходяться під напругою.

Чому важливо придбати пристрій

Встановлення обладнання без заземлення є порушенням нормативних документів, оскільки зростає ризик виникнення пожежі. Одинарна розетка з заземленням – це зручний пристрій для захисту власників від можливого електричного удару.

Процес заземлення полягає увпідключенні дроту до землі, що створює захист від електророзрядів та запобігає ураженню струмом. При використанні приладів із металевими корпусами заземленню запобігає виникненню небезпечних струмових розрядів, які можуть утворитися в разі пошкодження ізоляції або несправності пристрою.

Якісні розетки від Livolo

При виготовленні одинарних розеток із заземленням та їх комплектуючих використовуються лише матеріали високої якості. Рамка виконана з міцного загартованого скла, а контактна група – з міді.

Також ми маємо в асортименті розетки, оснащені захисними шторками, які забезпечують безпеку для дітей. Доступ до електричного струму можливий лише при одночасному вставленні вилки в обидва гнізда. Наприклад, дитина буде в безпеці, намагаючись вставити в розетку шпильку або шматок дроту. Спеціально розроблені захисні шторки надійно запобігають подібним ситуаціям.

Особливості приладів

Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам замінювати старі пристрої на сучасніші та безпечніші. Внутрішні одинарні розетки з заземленням Livolo належать до преміумкатегорії, але доступні за низькою ціною.

Наші прилади мають такі переваги:

  1. Використання якісного ABS-пластику, який забезпечує довговічність та стійкість до пошкоджень у процесі експлуатації.
  2. Широкий асортимент модифікацій, що дозволяє підібрати потрібну модель для різних видів обладнання.
  3. Внутрішня одинарна розетка з заземленням забезпечує безпеку завдяки наявності захисних шторок, які запобігають випадковому дотику до контактів.
  4. Вся продукція сертифікована та відповідає високим стандартам якості, що гарантує її надійність.

Також всі пристрої легко встановлюються в круглий підрозетник із міжцентровою відстанню для гвинтів кріплення 60 мм. Вони мають міцну конструкцію з вогнестійкого полікарбонату з загартованим склом, що забезпечує комфортну експлуатацію протягом багатьох років.

Вгору