Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

RJ 45 розетки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Інтернет-розетка — це невіддільний компонент повноцінної кабельної системи, що надає можливість підключення різного обладнання до локальних комп'ютерних мереж.

Розетка RJ-45 — стандартний варіант, який широко використовується для підключення мережевих приладів. Вона містить роз'єм, призначений для з'єднання з мережевим кабелем. Зазвичай він лише один, але доступні також подвійні моделі, а в деяких випадках кількість може досягати чотирьох. Роз'єми слугують для підключення розетки до комутаційної панелі або для з'єднання з комп'ютером.

Основні типи та особливості розеток RJ-45

Купити розетки RJ-45 можна в кількох варіаціях, сучасні моделі бувають таких типів:

  1. 8P8C: це найпоширеніший тип розетки RJ-45. Він має 8 контактних позицій та 8 контактів (8P8C – 8 позицій, 8 контактів). Цей тип використовується для Ethernet-підключень категорії 5, 5e, 6 і 6a.
  2. Однорядними або дворядними – залежно від кількості контактних позицій та контактів.

Встановлювати пристрій необхідно за допомогою фахівця, тому що це складний процес, який потребує відповідних знань та навичок.

Для чого потрібна розетка RJ-45

Розетка комп'ютерна RJ-45 – невіддільний елемент ефективної та надійної роботи кабельної системи. У домашніх мережах часто використовуються пристрої з двома портами: для з'єднання з комунікаційним кабелем і для підключення до патч-панелі. Модуль приладу створює контакт із крученою парою кабелю, яка й передає інформацію в мережу.

При наявності Ethernet-порту на домашньому пристрої розетку рекомендується використовувати для підключення кабелем до комп'ютерної мережі, навіть якщо є Wi-Fi. Це особливо важливо, якщо у вашому будинку знаходиться безліч пристроїв і є великий обсяг передачі даних.

Купити розетку RJ-45 потрібно, щоб розвантажити мережу, оскільки навіть найпотужніший роутер не завжди здатний забезпечити всі пристрої достатньою швидкістю інтернет-з'єднання. Крім того, пристрої можуть бути використані для підключення точок доступу Wi-Fi у разі потреби.

Тому рекомендовано облаштувати подвійними розетками RJ-45 такі місця:

  1. За маленькими телевізорами з двома роз'ємами (щонайменше одна).
  2. За великими TV-приладами (не менше ніж дві).
  3. Поруч із мережевим принтером.
  4. Біля робочого місця.

Так ви можете забезпечити оптимізоване та комфортне використання комп'ютерної техніки з гарним сигналом інтернету.

Особливості встановлення розеток RJ-45

Купити розетки RJ-45 необхідно, щоб провести кабель до місця встановлення. Це можна зробити двома способами: відкритим, що передбачає використання пластикових коробів із кришками, що знімаються, і закритим (створюються спеціальні штроби, у які укладається кабель).

Також популярний варіант – прокладання кабелю на стіні. Зайвий кінець після завершення укладається по колу всередині, щоб уникнути переломів провідника. Потім знімається зовнішня захисна ізоляція з кабелю, звільняючи кінець довжиною приблизно 5–6 см. Кожну кручену пару проводів необхідно акуратно розрівняти.

Для підключення кабелю знімається лицьова панель корпусу розетки RJ-45, а також кришка, що фіксує. Кожен провід вставляється у відповідний фіксатор згідно з забарвленням і фіксується кришкою. Після завершення процесу кінці дротів, які виступають, акуратно обрізаються.

Використовуючи відкритий спосіб підключення, корпус необхідно кріпити в такий спосіб, щоб роз'єм був спрямований вниз, тоді як вхідний отвір для кабелю – вгору.

У разі закритого монтажу пристрій важливо встановити в спеціально підготовлену нішу й зафіксувати за допомогою розпірок.

Після завершення необхідно перевірити правильність підключення RJ-45 розетки. Якщо вона працює нормально, далі потрібно лише прикріпити лицьову панель.

 

Вгору