Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Подвійна розетка із заземленням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електрична розетка – механізм, призначений для підключення електроприладів до мережі. Подвійна модель складається з двох парних отворів, з'єднаних одним твердим корпусом. Така конструкція дозволяє підключати одразу кілька приладів.

Розетка подвійна з заземленням необхідна для кожного приміщення, адже пристрій створює безпеку використання електромережі та запобігає удару струмом.

У разі поламання приладу, збоїв у роботі мережі або перегорання ізоляційної оболонки пристрій забезпечує надійну ізоляцію, що запобігає перенесенню напруги на його корпус. Це не завжди гарантує захист підключеного приладу від пошкоджень, але унеможливлює виникнення займання та пожежі. Крім того, така система запобігає накопиченню статичної електрики на провідних елементах.

Переваги та особливості пристроїв

Подвійна розетка з заземленням має низку переваг:

  1. Зручність розміщення у важкодоступних місцях, де встановлення двох окремих розеток неможливе.
  2. Комфортніша та безпечніша альтернатива подовжувача.
  3. Дозволяє підключати кілька приладів до однієї розетки. Це особливо корисно, якщо у вас обмежена кількість доступних розеток або якщо ви хочете заощадити місце.
  4. Використання подвійної розетки дозволяє групувати електричні прилади на одному місці. Ви можете легко підключати та відключати прилади, немає потреби міняти їхнє місце розташування чи витрачати час на пошук додаткових розеток.

Подвійні розетки з заземленням і всі їхні комплектуючі виготовлені лише з високоякісних матеріалів – рамка з загартованого оптичного скла OptiWhite стійка до пошкоджень, є простою в догляді. Контактна група приладу виконана з міді, що гарантує його довговічність та надійність.

В асортименті – універсальні моделі, які мають 12 стандартів в одному пристрої. Така розетка підходить для всіх можливих вилок приладів.

Різновиди розеток

Варіанти приладів із заземленням:

  1. Зовнішня модель: не вимагає монтажу підрозетника, для встановлення необхідно просвердлити два отвори для дюбелів. Однак пристрій виступає над рівнем стіни, що може бути не завжди зручно.
  2. Внутрішня подвійна розетка з заземленням (вбудована): основна частина пристрою прихована, видно тільки роз'єм для вилок і рамка. Установка складніша, але сам виріб розташовується на рівні стіни, що унеможливлює випадкове можливе пошкодження.

Подвійні розетки з заземленням Livolo відрізняються надійністю та довговічністю. Ми пропонуємо сучасні стильні оформлення пристроїв, які ідеально доповнять ваш інтер'єр. А також у нас ви зможете придбати прилади з захистом від вологи для ванних кімнат, санвузлів та кухонь.

Вгору