Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумні вимикачі ZigBee, Wi-Fi, EC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

На пристроях, які призначені для систем "розумного будинку", все частіше зустрічається напис "Zigbee". Але не всі розуміють, що це. Тому треба визначити, що це та особливості системи. 

Види ZigBee механізмів

Розрізняють такі механізми цього виду:

 1. Механізм сенсорний ZigBee вимикач 2 сенсори Livolo. Застосовується для управління двома зонами освітлення. Використовувати можна для звичайних приладів освітлення, бра, світильників на стелю. Установка проводиться без внесення додаткових змін до розведення. Управління відбувається за допомогою дотику до сенсора. 
 2. Механізм сенсорний ZigBee вимикач 1 сенсор Livolo. Застосовується для таких же приладів освітлення, що і попередня модель. Характеристики також збігаються.
 3. Шлюз Livolo ZigBee gateway 2.0. Маршрутизатор ZigBee LIVOLO для ОС IOS і Android допомагає легко керувати освітленням на будь-яких пристроях. Включати та вимикати їх можна за допомогою смартфона. У маршрутизатора сумісність з додатком Google home, який допомагає керувати системами розумного будинку. За допомогою підтримки інтеграції з Google assistant і Amazon Alexa користувач отримує можливість керувати освітленням голосовими командами, застосовуючи смартфон або розумну колонку Google Home. 
 4. Механізм сенсорний прохідний ZigBee вимикач 1 сенсор Livolo. Цей прохідний вимикач Livolo застосовують для управління освітленням з двох і більше місць. Функціонує в режимі уві/вим.
 5. Механізм сенсорний прохідний ZigBee вимикач 2 сенсора Livolo. Це пристрій застосовується з метою управління освітленням з двох і більше місць. Працює в режимі уві/вим.

Особливості установки механізму сенсорного вимикача

Монтаж сенсорного вимикача не відрізняється від процедури звичайного пристрою. Алгоритм операції:

 1. Відключити електроживлення.
 2. Зняти старий вимикач.
 3. Зняти з нового пристрою верхню панель.
 4. З'єднати дроти з відповідними клемами.
 5. Поставити робочий механізм вимикача в монтажну коробку.
 6. Закріпити прилад розпірками та гвинтами.
 7. Зафіксувати панель.

Для підключення двохклавішної панелі використовується така ж схема. Подібне підключення і у прохідних вимикачів. Завдяки їм можна управляти світлом з різних місць. Це зручно, якщо в будинку або квартирі довгі коридори.

Також можна встановити прилад в дзеркалі. 

Переваги покупки в інтернет-магазині livolo.in.ua

Купити механізми ЗігБі від Livolo можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо:

 1. Гарантію на весь товар - на всі продукти в нашому каталозі є сертифікати якості. Також надається гарантія від виробника.
 2. Не пропонуємо нічого зайвого. Наші співробітники запропонують тільки те, що зробить ваш будинок більш комфортним і затишним.
 3. Забезпечимо післяпродажний сервіс. На всі питання кожен клієнт знайде відповідь у представників магазину. 
 4. Доступну ціну. 
Вгору