Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумний будинок

З розвитком технологій комунікації та штучного інтелекту, а також "Інтернету речей", концепція "розумного дому" стала повсюдно поширеною. Автоматизовані та інтелектуальні програми зробили життя людей набагато зручнішим, даючи можливість приділяти більше уваги творчості та проводити більше часу з членами сім’ї. За виконання банальних повсякденних дій, таких як вмикання світла, побутової техніки та контроль температури, відповідає система розумного дому.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ВСІМ ДОМОМ – зробіть Ваш дім крутішим! Інтелектуальні вироби Livolo дозволяють Вам зазирнути на 10 років у майбутнє вже сьогодні.

8 причин, чому тобі потрібен розумний будинок LIVOLO👇

✅ керуй своїм будинком / квартирою з будь-якої точки планети
✅ моментально дізнавайся про неочікуваних відвідувачів через повідомлення на смартфоні
✅ контролюй температуру і клімат будинку
✅ автоматизує побутові прилади
✅ включай чайник або обігрівач віддалено, поки добираєшся з роботи додому
✅ отримуй якісний запис того, що відбувається в будинку навіть в нічний час
✅ насолоджуйся автоматичним включенням світильника вночі, коли встаєш з ліжка. З розумними датчиками руху не потрібно похапцем шукати вимикач
✅ налаштовуй освітлення під настрій і будь-які вимоги.

⭐️ Заощаджуй час і ресурси c системою розумного будинку LIVOLO.

Створити Розумний будинок простіше простого використовуючи сенсорні вимикачі Livolo з керуванням по ZigBee. Керуй своїм будинком з будь-якої точки світу.

Система «Розумний будинок» - це досконала і високотехнологічна система, що надає можливість об'єднання всіх комунікацій в один величезний комплекс і дозволяє управляти ними за допомогою повної автоматизації, яка програмується і настроюється під необхідні потреби та бажання свого господаря. При всьому при цьому, не потрібно міркувати, що подібна система вкрай дорога і недосяжна для людей, у яких немає величезних заміських будинків і котеджів, які хочуть бути переконані та впевнені в безпеці та неприступності своєї квартири.

Система «Розумний будинок» абсолютно проста для розуміння і в управлінні. Встановивши у своїй оселі систему «Розумний будинок», Ви ніколи в ній не розчаруєтеся, навпаки, здивуєтеся наскільки стане комфортним та зручним Ваше життя!

Вгору