Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Клімат

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Система клімат-контролю допомагає встановити оптимальну температуру і вологість повітря в приміщенні. Вона контролює параметри мікроклімату в кімнаті та робить перебування в ній комфортним. 

Що входить в систему клімат контролю

Ключові елементи системи:

 • блок управління з платою і мікроконтролером;
 • терморегулятор, який відповідає за підтримку заданого температурного режиму в приміщенні;
 • термостат - ним керує терморегулятор;
 • датчики для контролю повітря та ін. показників;
 • сервоприводи - вони приводять в рух регулятори та управляють клапанами опалювального обладнання;
 • пульти ДУ, настінні сенсори, кнопкові панелі - вони все називаються органами управління.

Всі ці елементи можуть вписуватися в інтер'єр майже будь-якого розумного будинку, вони не заважають, а тільки доповнюють дизайн. Вид складових компонентів передбачає наявність різних форм і кольорів. За умови правильного вибору і розташування в будинку елементи клімат-контролю не будуть помітні.

Органи управління об'єднує графічний інтерфейс, за допомогою якого управління системою клімат-контролю полегшується. 

Якщо потрібно, то в комплект можуть входити і інші пристрої: набори повітропроводів, вентиляційні дефлектори та ін.

На що звернути увагу при виборі обладнання для системи контролю клімату?

Перед тим, як купити кліматичне обладнання, треба врахувати деякі фактори, завдяки яким експлуатація та обслуговування приладу спрощуються.

 1. Продуктивність і площа обслуговування. Кожна модель може обробити повітря на заздалегідь заданій виробником кількості метрів квадратних. Для розрахунку продуктивності очищення необхідно визначити обсяг приміщення, для цього потрібно площу помножити на висоту стель. З урахуванням отриманого результату можна вибрати прилад, який за годину зможе пройти мінімум три цикли очищення.
 2. Використовувані фільтри і їх характеристики. У систему очищення повітря можуть входити і такі фільтри: вугільний - поглинає неприємні запахи та з'єднання, небезпечні для здоров'я; зволожуючий - підтримує потрібний рівень вмісту водяної пари в повітрі; попереднього очищення - швидко усуває волосся, пил, пух та ін.; ультратонкого очищення - затримує пил, сміття, цвіль, продукти життєдіяльності пилових кліщів. Щоб запобігти передчасному засміченню фільтрів, їх монтаж проводиться після грубої та середньої фільтрації.
 3. Контроль чистоти повітря. Цей прилад представлений особливим датчиком, який може вивести відомості на екран. Завдяки цьому користувач може стежити за роботою і якістю очищення повітря.
 4. Рівень шуму. Прилади з підвищеною продуктивністю часто шумно працюють, тому є причиною дискомфорту. Хороший показник - 40-50 дБ. 
 5. Таймер. За допомогою таймера можна встановити зручний час включення і виключення кондиціонера. Це дозволить включити кліматичний пристрій до моменту приходу користувача додому.

Чому варто купувати в нашому інтернет-магазині?

Купити систему клімат-контролю в магазині Livolo варто через наступні причини:

 1. Гарантія якості. Кожна проведена процедура в виробничому цеху знаходиться під строгим контролем і перевіркою.
 2. Сучасні технології. Для задоволення потреб використовуються інноваційні технології, команда фахівців, регулярні незалежні дослідження і розробка нових продуктів.
 3. Вся продукція сертифікована. Продукти Livolo реалізуються в різних країнах, різні серії відповідають різним вимогам і стандартам ринку. Продукція має різні сертифікати, що підтверджують якість виробів.
 4. Ціна повністю відповідає якості.
Вгору