,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Клавішні вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для контролювання електрики в приміщенні використовуються вимикачі. Вони бувають різних видів, але найбільш часто використовуються саме клавішні прилади. Вони також бувають різних видів, тому вибрати підходящий варіант буде нескладно.

Види клавішних вимикачів

Існують такі вимикачі.

Одноклавішний

Найбільш популярний вид. Призначається для з'єднання і роз'єднання однієї лінії, тому що оснащений тільки 1 клавішею. В основному, для 1 кімнати потрібно 1 вимикач.

Двоклавішний вимикач

У конструкції 2 клавіші, які необхідні для управління двох незалежних ланцюгів. Це можуть бути дроти, які йдуть до однієї люстри або в різні кімнати.

Так, світильник з двома лампами для вітальні можна реалізувати таким чином, щоб дві лампи включалися натисканням на одну кнопку, а одна лампа - на другу. Завдяки цьому можна регулювати кількість світла в кімнаті, що залежить від потреб. Також такий вид більш енергоефективний.

Існує ще одна схема підключення - це дроти, які йдуть в різні приміщення. Так, за допомогою двухклавішної моделі є можливість управляти освітлення одночасно в ванній і туалеті.

Трьохклавішний вимикач

Цей прилад підходить для управління трьома ланцюгами. Використання функцій виробу більш широкі, в порівнянні з попередніми. Один прилад підходить для управління освітленням одночасно в трьох кімнатах.

Також потрійний вимикач підходить для створення різних зон освітлення:

  • загальне - в центрі кімнати;
  • вечірній - по периметру за допомогою світлодіодної стрічки;
  • точкове - як софіти в декількох місцях на стелі підвісного типу.

За допомогою комбінованих включених клавіш можна створювати різне освітлення по насиченості.

Принцип роботи та функції

Клавішний вимикач - найпоширеніший. Електричне коло замикається і розмикається при перемиканні клавіші з одного положення в інше. Бувають модифікації з 1, 2 і до 10 клавіш.

Такі прилади недорогі, ними зручно користуватися і просто ремонтувати.

Чому варто купувати в інтернет-магазині livolo.in.ua

У каталозі інтернет-магазину Livolo представлено багато корисних продуктів для будинку, які набагато полегшать життя людини. Наприклад, тут є сенсорні вимикачі, розумні розетки і вимикачі, різні датчики і не тільки. Крім цього, вибрати треба продукцію компанії завдяки її доступним цінам.

Також тут є для постійних клієнтів знижки і додаткові бонуси. Забрати покупку також нескладно: приїхати можна самостійно в офіс або замовити кур'єрську доставку. Способів оплати також існує кілька.

Вгору