Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Управління теплою підлогою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зараз є безліч високотехнологічних систем, що підтримують необхідну температуру в приміщенні. До них належить тепла підлога. Такому рішенню віддали перевагу тисячі українців, і воно продовжує набирати популярності. Зі свого боку, ми готові запропонувати комплект для теплої підлоги, який при правильному використанні оптимізує не лише температуру у вашому будинку, а й витрачання енергоресурсів загалом.

Наші пропозиції – ваші можливості

У каталозі LIVOLO широко представлена автоматика для теплої підлоги. До асортименту входять:

  • інтелектуальний датчик вологості;
  • розумний привід керування;
  • програмований терморегулятор та інші прилади, кожен з яких є надійним вузлом системи, що служить для формування мікроклімату у вашому будинку.

Особливо хочеться відзначити комплект обладнання для теплої водяної підлоги, представлений брендом LIVOLO. Це ексклюзивна комплектація, до якої входить:

  1. Програмований термометр-гігрометр, що вимірює температуру та вологість у приміщенні.
  2. Розумна розетка. Здійснює керування термоелектричним сервоприводом. Розташовується із системою розподілу підігріву.
  3. Термоелектричний сервопривід. Оснащується клапаном, що відкриває або закриває водяний потік, що стимулює циркуляцію теплоносія.

Датчики, що входять до комплекту теплої підлоги, реагують на відхилення температурних показників. Після цього вмикається регулювання. Через смарт-розетку запускається сервопривід, відкривається клапан, і теплоносій циркулює до тих пір, поки температурні показники не доводяться до оптимальних. Управління автоматикою здійснюється через програму LIVOLO HOME. Допускається використання віртуальних помічників, які реагують на голос користувача, таких як Google Home та Amazon Alexa.

До уваги споживачів

Як офіційні представники міжнародного бренду LIVOLO, ми представляємо його продукцію в Україні за прийнятною вартістю. До групи популярних товарів входить автоматика для водяної теплої підлоги.

Наші фахівці ознайомлять вас з асортиментом, розкажуть про кожен сайт систем, за допомогою яких ви будете регулювати температуру теплої підлоги.

Ви зможете дізнатися про схеми підключення контролерів та інших елементів у спеціальному розділі сайту. Магазин співпрацює не лише з приватними особами. Багато компаній купують у нас електротехнічне обладнання гуртовими партіями. Наша клієнтська база зростає, приєднуйтесь і ви!

Вгору