Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумні прохідні вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для управління освітленням придумують все нові методи. Так, в одних будинках використовують вимикачі старого зразка, а в розумних - безконтактні димери або розумні прохідні вимикачі. При виборі останніх потрібно врахувати їх особливості та переваги, щоб не виникали складності з експлуатацією.

Особливості розумних прохідних вимикачів

Ключова особливість прохідних вимикачів, завдяки якій вони відрізняються від стандартних виробів - можливість керувати освітленням з різних місць. Так, з'являється можливість управління освітленням в спальні від входу з двох сторін від спального місця або керувати освітленням за допомогою прохідного вимикача в довгому коридорі з обох його кінців.

Завдяки вимикачам прохідного типу можна здійснювати управління з двох або трьох місць в приміщенні. Отже для монтажу потрібно 2-3 вимикача, один з яких вважається головним.

Також можна вибрати прохідні вимикачі з віддаленим управлінням за допомогою бездротової мережі Wi-Fi. В результаті користувач отримує свободу в питаннях управління освітленням з будь-якої точки в потрібний момент.

Переваги прохідних ZigBee вимикачів Livolo

До сильних сторін цих виробів відносять:

  • управління освітленням з будь-якої точки кімнати;
  • комфорт, щоб вимкнути основне освітлення перед сном, немає необхідності вставати з ліжка або дивана - потрібно тільки встановити біля спального місця другорядний вимикач. До одного з переваг пристрою також відносять його ергономічність.
  • Тривалий термін експлуатації. Для виготовлення сенсорних вимикачів Livolo використовують гартоване скло, фарба наноситься з тильного боку скла - це дозволяє запобігти появі подряпин і підвищити стійкість до зношування. Для виробництва механізмів використовують матеріали високої якості, тому вони можуть пропрацювати 25 років.

Прохідні сенсорні вимикачі від Livolo випускаються з метою управління двома або однією лінією навантаження, можуть комплектуватися від одного до п'яти модулів для управління освітленням в декількох кімнатах або приміщеннях.

Знайти в темряві вимикач нескладно - сенсор оснащений світловою індикацією, яка не тільки підкаже про його місцезнаходження, а й про його стан (включений або виключений).

Чому варто купувати в інтернет-магазині livolo.in.ua

В інтернет-магазині Livolo можна купити не тільки прохідний вимикач, а й будь-яке інше рішення для розумного будинку. У каталозі представлена продукція, яка відповідає європейським стандартам якості. На всі продукти надається гарантія і сервісне обслуговування. Також клієнти можуть розраховувати на інформаційну підтримку при монтажі елементів системи.

Також якість продукції бренду підтверджується сертифікатами і використанням в процесі виробництва якісних матеріалів і інноваційних технологій. Крім цього, кожен процес виробництва знаходиться під суворим контролем фахівців, тому ціна повністю виправдана.

 

Вгору