Остання розробка від Livolo — бездротова Bluetooth колонка. Вона може бути встановлена в стандартній коробці 65 мм і може бути легко і швидко введена в експлуатацію з підключенням фаза-нуль. Ви можете вибрати ту саму скляну рамку, що й для розеток.

Білий, чорний, золото та сірий

Колонка доступна в чотирьох кольорах, це не що інше, як білий, чорний, золото та сірий. Незважаючи на свої невеликі розміри, вони звучить дуже красиво і голосно.

Bluetooth 5.0

Колонка має Bluetooth версії 5.0. Для правильної роботи з'єднання Bluetooth використовуємо різні профілі, профіль для кожної дії різний. По суті це набір інструкцій, за допомогою яких пара підключених пристроїв взаємодіє один з одним. Профілів багато - на даний момент їх 37, і цей список у жодному разі не є вичерпним, і не всі профілі мають бути на кожному пристрої.

Колонка підтримує такі профілі Bluetooth:

HFPV1.7, A2DPV1.2, AVRCPV1.5, AVCTPV1.2, AVDTPV1.2
Що це означає?
Профіль гучномовця (HFP) — назва говорить сама за себе, ви можете використовувати цей профіль для підключення телефону до системи гучномовця. Він також включає опції для віддаленого управління вашим телефоном, наприклад. відповісти на дзвінок або завершити дзвінок.
Профіль розширеного поширення аудіо (A2DP) — дозволяє передавати музику/звук у стереоякості.
Профіль віддаленого керування аудіо/відео (AVRCP) — надає додаткові можливості для бездротової колонки. Дозволяє керувати відтворенням звуку на підключеному пристрої – гучністю, перемиканням між піснями тощо. У випадку з Livolo цю функцію можна використовувати тільки для голосового керування, перемикання між треками використовувати не можна, для цього немає кнопок керування.