У разі будівництва або ремонту будинку нам потрібно звернути увагу на ряд речей. Часто ми забуваємо про речі, які здаються дрібними, але водночас дуже важливими в нашому повсякденному житті. Такі, як, наприклад, ергономічність розміщення перемикачів.

Перший і дуже важливе питання — зовні або всередині? Тобто перемикач повинен знаходитись всередині кімнати або збоку від зовнішньої стіни кімнати? Очевидно, що ви бачили рішення цього, і вірно буде сказати, що все це справа звички. Але все ж логічний аргумент? Чому вимикачі повинні бути всередині? Зрештою, якщо ви хочете увійти в іншу або чужу кімнату, добре мати вимикач зовні. Щоб ви могли увімкнути світло перед тим, як увійти в кімнату.

 


Однак інший, також законний аргумент, полягає в тому, якщо перемикач знаходиться всередині, у людини виникає відчуття, що вона може контролювати речі. Тобто кожне рішення може бути хорошим, в залежності від того, яке ви вважаєте більш розумним або більш зручним. Однак варто зазначити, що вимикачі світла всередині квартири повинні бути по можливості розміщені в одній системі, тобто, якщо ви вирішили, що вони будуть зовні, ця логіка буде діяти у всіх кімнатах.

У більшості випадків завжди рекомендується розміщувати перемикач поруч із дверима. На висоту, з якої ви можете легко дістати його при повсякденному використанні. Дуже практично бачити, де знаходиться вимикач в темряві, тому вам не доведеться возитися, сонно спотикаючись. Тонкий непомітний індикатор покаже напрямок, де знайти вимикач. У цьому вам також допоможуть перемикачі Livolo!