Встановлення сенсорного вимикача дуже проста і не потребує спеціальних навичок чи обладнання. Всі необхідні операції займуть лише кілька хвилин, і ви зможете встановити нові сенсорні вимикачі в наявні монтажні коробки, використовуючи звичайну схему підключення. Це означає, що заміна старих вимикачів на нові сенсорні не вимагатиме значних зусиль чи часу.

Підключення вимикача

1. Вимкніть напругу

2. Підключайте вимикач згідно зі схемою

3. Прикрутіть вимикач гвинтами до підрозетника

4. Встановіть сенсорну панель

5. Подайте напругу

6. Вимикач починає працювати через 15 секунд

Схема підключення сенсорних вимикачів Ліволо

VL-C701, VL-C701R, VL-C701-PRO, VL-C701R-PRO, VL-C701Q, VL-C701RQ, VL-C701Z, VL-C701D, VL-C701DR, VL-C701T, VL-C701Н VL-C702, VL-C702R, VL-C702Z, VL-C702Q, VL-C702RQ

   

Часті запитання

Чи можна встановити вимикачі в стандартну розподільну коробку 65?

Так! Вимикачі Livolo встановлюються в стандартну 65 коробку мінімальною глибиною 50 мм. Для підключення потрібен лише фазовий провід, через який і буде управлятися освітлення, нульовий провід не потрібно. 

Яка міжосьова відстань для вимикачів LIVOLO?

Відстань між вимикачами LIVOLO становить стандартні 71 мм, тому використання цієї відстані є основною вимогою при встановленні монтажних коробок.

 

Чи можна встановити вимикачі та розетки LIVOLO вертикально?

Так! Вимикачі та розетки можна встановлювати не тільки горизонтально, але і вертикально. Механізм встановлюється тільки в одному положенні, тому, щоб встановити його вертикально, вимикачі та розетки повинні бути повернені на 90 градусів вправо або вліво. Якщо ви хочете встановити розетку вертикально, то потрібно повернути тільки металевий супорт. Розетку необхідно витягнути з металевого супорту, повернути супорт на 90 градусів та знову вставити розетку в супорт так, щоб отвори для розеток були горизонтальними.

Чи можна закріпити фурнітуру кріпильними цвяхами?

Так! Фурнітуру LIVOLO також можна закріпити за допомогою кріпильних цвяхів, якщо монтажна коробка не має кріплення для гвинтів.

Чи є перехресний вимикач у LIVOLO?

У сімействі арматури LIVOLO немає перехресного вимикача, але в ньому немає потреби, оскільки звичайні альтернативні вимикачі також мають функцію перехресного перемикання. Лампа може перемикатися із 3-5 місць.

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з одним із наших контактів.

Дивись інструкції з підключення.

 

Чи потрібен нульовий провідник для вимикачів?

99% сенсорних вимикачів LIVOLO не потребують нульового дроту, однак є вимикачі, для роботи яких потрібний нульовий дріт. Наприклад вимикач для електрокарнизуWiFi вимикачі або вимикачі з сухим контактом, що використовуються у розумних будинках. Якщо у вас виникли запитання щодо підключення, зв'яжіться з одним із наших контактів.

Чи можна використовувати перемикачі LIVOLO для перемикання світлодіодних джерел світла?

Так! Ви також можете перемикати світлодіодні джерела світла від 1 Вт до 1000 Вт за допомогою сенсорних вимикачів LIVOLO.

Проводку у квартирі вже закладено, чи можна встановити вимикачі LIVOLO?

Так! Вимоги до проводів вимикачів LIVOLO такі ж, як і до традиційної проводки, тому вимикачі LIVOLO можна встановити навіть після основного електричного монтажу. Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з одним із наших контактів.

Скільки діє гарантія на продукцію LIVOLO?

На всю продукцію бренду LIVOLO, реалізовану в магазині livolo.in.ua, поширюється офіційна гарантія виробника. Гарантійний термін складає 1 рік. Гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції проводиться в сервісному центрі компанії LIVOLO (м.Київ).

Будь ласка, повідомте нашу службу підтримки клієнтів за телефоном 098 151-51-41 про проблему з гарантією та точний тип дефектного продукту. 

Більш детально про гарантію та повернення.

Що робити якщо сенсор вимикача не функціонує належним чином?

Перш за все перевірте виконання наступних умов:

1. До вимикача під'єднано навантаження - лампа або інший прилад.

2. Вимикач підключений за схемою для вимикача або димерапрохідного вимикача.

Ознайомитись з можливими причинами та способами їх вирішення.  Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з одним із наших контактів.