Модулі вимикачів Livolo ZigBee - це чистий пластик, естетичний, фактурний та винятковий.

Матеріал пластикових вимикачів забезпечує одночасно тактильні та візуальні відчуття завдяки своїй пластичності та твердості.

Вимикач Livolo ZigBee вражає гармонією дизайну, єдністю форми та руху.

Сенсорні вимикачі Livolo ZigBee пропонують широкий вибір колірних рішень: білий, чорний, сірий, золотий, зелений, рожевий, блакитний - ідеально підходять для найінноваційних та мінімалістичних дизайнерських тенденцій.

Відповідність українським стандартам

Габаритні розміри дозволяють встановити вимикач у монтажні коробки будь-яких будівельних стандартів, прийнятих в Україні. Це значно спрощує самостійний монтаж без необхідності свердління та інших додаткових операцій.

Рамка із загартованого скла

Панель, виготовлена з оптичного скла OptiWhite, має стійкість до зносу і легко доглядати за нею.

Управління освітленням через програму Livolo ZigBee

Здійснюйте керування освітленням за допомогою мобільного телефону або голосом. Зробіть свій будинок розумним та зручним, а світлодіодне підсвічування допоможе знаходити вимикач у темних приміщеннях.

Настінний вимикач Livolo ZigBee Module представляє WiFi вимикач світла, що підтримує дистанційне керування протоколом ZigBee. Підключіть пристрій до багатофункціонального шлюзу через мобільний додаток LIVOLO для керування освітленням з будь-якого місця.

Програма LIVOLO для IOS та Android забезпечує легке керування освітленням усіх типів ламп, люстр та ліхтарів через смартфон.

Бездротовий WiFi вимикач LIVOLO

Стильно, зручно, сучасно – легко встановити. Здійснюйте керування освітленням із екрана смартфона з будь-якої точки світу.

Встановлюється замість звичайного вимикача у стандартне місце Увімкнення-Вимкнення Online. Створіть своє розумне освітлення за 1 хвилину!

Рішення Livolo зроблять ваш будинок розумнішим. Керуйте освітленням віддалено через мобільну мережу, насолоджуйтесь легкістю життя із встановленням сцен освітлення, які одночасно активують кілька світильників.

Безпека

Вимикачі виготовлені з вогнестійких матеріалів з посиленим захистом від коротких замикань.

Стійкість до вицвітання

З часом вимикач зберігає зовнішній вигляд.

Просте підключення

Потрібно лише два дроти для підключення, нульовий провід не потрібний. Підходить для будь-якої проводки.

Працює з будь-якими лампами

Підтримує LED лампи, LED панелі, LED стрічки, лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В, люмінесцентні лампи з потужністю навантаження від 1 до 1000 Вт.

Модульна система збирання

Дозволяє встановити вимикач у будь-яку скляну рамку LIVOLO.

Габаритні розміри

Оптимальний розмір 80х80 мм, установка в круглий підрозетник. Глибина вимикача 33 мм.

Простий монтаж

Встановлення вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм. Монтажну коробку можна придбати у будь-якому спеціалізованому магазині.

Звичайне підключення

Вимикач Livolo ZigBee Module встановлюється замість звичайного настінного вимикача світла у розрив ланцюга, підключення до електромережі відбувається за стандартною схемою, не потрібна зміна схеми електропроводки.