Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Безконтактні прохідні вимикачі LIVOLO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Нарівні зі звичайними вимикачами все більшої популярності набувають безконтактні моделі. Щоб правильно вибрати такий пристрій, потрібно розібратися з їх видами. 

Види безконтактних вимикачів

Такий пристрій буває:

  1. Індуктивним - освітлення вмикається при наближенні металевих об'єктів.
  2. Ємнісним - працюють такі датчики при взаємодії з людиною. Коли він поблизу, виникає електрична ємність, в результаті чого запускається контур мультивібратора, який задає час. Чим ближче людина до вимикача, тим більше обсяг ємності і нижче частота мультивібратора. Після подолання частотою мінімального порогу пристрій включається, але коли людина відходить на певну відстань, датчик вимикається.
  3. Оптичним - такі вироби складаються з ІЧ-світлодіода і фототранзисторів. Світлодіод працює незалежно від перешкод, які створюються природним освітленням. Прилад може відбивати світло або переривати потік (в цьому випадку предмет повинен бути розташований між датчиком і світловим джерелом).
  4. Ультразвукові - в таких моделях використовуються кварцові звукові випромінювачі. На звук реагує приймач, який налаштований на певну частоту. 

Особливості прохідного безконтактного вимикача

Користувачі, які раніше не стикалися з прохідним безконтактним вимикачем, хочуть зрозуміти, що це за пристрій. В основному використовують його у вузьких приміщеннях, тому що в таких умовах не завжди можливо встановити звичайний вимикач, оскільки для виключення світильника знадобиться вимикач.

В цьому випадку краще встановити прохідний вимикач, управління яким можливо з обох частин кімнати. Безсумнівно, монтаж подібного пристрою ускладнюється, користуватися ним надалі зручно. 

Сенсорні пристрої - досить складні електропристрої. Для комутації струму використовують тиристор або транзистор великої потужності, а сигнал, завдяки якому відкривається (або закривається) прилад, надходить з датчика, який реагує на будь-який зовнішній вплив.

Сенсором може бути датчик руху, або акустичний, або ємнісний - той, який реагує на дотик. Чутливі сенсори реагують навіть на дотик, досить піднести руку на відстань 1-3 см. В розумних будинках зазвичай вибирають ємнісні сенсорні вимикачі, або поєднані з датчиком руху. Всі безконтактні прилади можуть управлятися дистанційно. Якщо пульт управління не входить в комплект, його купують окремо.

Переваги покупки в інтернет-магазині livolo.in.ua

Купити безконтактний вимикач Livolo ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині. У нас доступні ціни на всі продукти компанії, а також гарантія від виробника терміном на 1 рік. Також ми надаємо якісне сервісне обслуговування.

 

Вгору