Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Управління котлами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розумний будинок – як створити на відстані комфортні умови

Датчик температури для газового котла дозволяє керувати опаленням та створювати комфортну температуру усередині приміщень. Це особливо зручно для тих, хто:

  • цінує свої гроші, час та здоров'я;
  • має у сім'ї маленьких дітей;
  • проживає з людьми похилого віку.

Щоб підтримувати здоров'я і нормальну життєдіяльність людини, досить просто налаштувати датчик на підтримку вологості та температури повітря.

Як відбувається робота обладнання

Залежно від погоди, розумне обладнання регулює температуру в системі опалення дистанційно через мобільний додаток LIVOLO HOME. Для цього необхідно купити датчик температури для котла. Він підходить для всіх видів нагрівачів:

  • газових;
  • електричних;
  • твердопаливних;
  • комбінованих.

Цифровий термогігрометр сучасного типу забезпечує керування котлом у реальному часі, коригуючи його роботу на основі моніторингу температури та вологості у приміщенні. Прилад входить до асортименту інтелектуальних рішень Livolo Smart. Він працює на базі бездротового протоколу зв'язку технології Zigbee. Щодо мережі Wi-Fi ця технологія передачі даних має такі плюси:

  • споживає на 25% менше енергії;
  • не потребує прокладання проводів;
  • має триваліший термін служби.

Різні розумні пристрої встановлюються на невеликих відстанях. Це дозволяє всім пристроям зв'язуватися між собою, щоб передавати інформацію до центру управління розумного будинку.

Переваги розумного обладнання

Датчик температури та вологості має сучасний дизайн та виконаний у чотирьох колірних гамах. Елегантний смарт-термогігрометр встановлюється в рамках від Livolo і стає вишуканою окрасою домашнього інтер'єру.

Окрім естетичного задоволення, девайс має такі переваги:

  1. Система відстежує температуру повітря за кількістю людей у ​​будинку. Наприклад, якщо їх стає більше, то в приміщенні тепліше, а значить, температура знизиться до необхідного значення.
  2. Якщо вологість повітря нижче 65%, програма починає її регулювати. Як тільки рівень досягне комфорту, надходить команда зупинитися.
  3. Якщо в будинку прохолодніше 18 градусів, датчик передає сигнал і вмикає обігрівач. Коли мети досягнуто, обігрів припиняється.
  4. Влітку при досягненні 25 градусів система активує електричний карниз для закриття штор і в приміщенні зберігається прохолода. Як тільки температура знижується, штори автоматично відчиняються.

За допомогою установки датчика стає можливим регулювати систему опалення: котлів, обігрівачів та конвекторів. У міру нагрівання датчика зменшується температура у котлі.

Ці приклади показують, як система розумного будинку реагує на зміни у навколишньому середовищі. Завдяки цьому навіть на відстані можна створити комфорт житла за різних умов.

Вгору