Ми завжди прагнемо якісного життя...

Історія розвитку вимикачів налічує 130 років та включає мотузкові вимикачі 1950-х років, важільні вимикачі 70-х, клавішні моделі кінця 80-х та сучасні розробки. Нові технології сьогодення вводять нас в еру сенсорних вимикачів з дистанційним управлінням.

Вимикачі Livolo поєднують стиль дизайну Європи та США з передовими сенсорними технологіями, можливістю управління за допомогою радіосигналу та інтелектуальних мікросхем, і відповідають новим смакам замовників. Вимикачі Livolo є символами безпеки, моди, швидкості, інтелектуальності, простоти та зручності, що задовольняють вимоги клієнтів до моди та смаку у житлі.

Розетки та вимикачі Livolo 

це свіжі ідеї у виробництві електрики. Речі, зовнішній вигляд і принцип роботи яких не мінялися вже кілька десятків років, нарешті зробили крок в століття високих технологій, де цінується неповторний дизайн, якість виконання і зручність використання. За цими параметрами сенсорним вимикачам і розеток Livolo немає рівних.

Продукція LIVOLO є оригінальним дизайнерським рішенням для Вашої квартири, будинку, котеджу або офісу. Підкреслює індивідуальний стиль і інноваційний підхід до облаштування житлового та робочого простору. Зовнішні сенсорні панелі вимикачів і обрамлення розеток виготовлені з загартованого скла, завдяки чому панель вимикача не тільки стійка до подряпин, але і надзвичайно зручна у догляді. Великий асортимент кольору: білий, чорний, золото, сірий, рожевий, зелений, блакитний підійде до будь-якого дизайну.

Одним з найважливіших умов комфортного проживання в будинку або квартирі є якісне освітлення. Сенсорні вимикачі Livolo дозволяють управляти навантаженням будь то світильники, електричні карнизи та інші електроприлади, шляхом легкого дотику пальцем сенсорного індикатора, або за допомогою пульта дистанційного керування, або за допомогою планшетних комп'ютерів або мобільних телефонів. Серед електро фурнітури LIVOLO є вимикачі-реле для управління жалюзі і іншими пристроями, модульні розетки, а також комплексні рішення для створення справжнього розумного будинку.

Сенсорна область вимикача має підсвічування. У вимкненому стані зона дотику світиться синім кольором. При включеному освітленні зона дотику світиться червоним кольором.

Для заміни звичайних кнопкових вимикачів на сенсорні LIVOLO не потрібно нічого змінювати в електропроводці. Вимикачі встановлюються в стандартну установчу коробку. Для заміни стандартних вимикачів на сенсорні LIVOLO не потрібно міняти електропроводку. До одного вимикача можна під'єднати навантаження до 1000 Вт. Димери дозволяють плавно регулювати яскравість освітлення. До одного димери можна під'єднати освітлення навантаженням до 500 Вт. Як джерела світла можна використовувати лампи різного типу: енергоощадні, галогенові або світлодіодні.

Перевагами використання сенсорних вимикачів є:

 • легкість і зручність встановлення;
 • безпеку, оскільки силова частина знаходиться під склом;
 • можливість монтажу і налаштування за кілька хвилин;
 • плавність регулювання інтенсивності освітлення;
 • дистанційне управління;
 • пожежна безпека;
 • функціональність;
 • зручність ремонту або заміни;
 • довговічність;
 • можливість легкої заміни вимикача на іншу модель;
 • широка колірна гамма моделей.

Увага: наш асортимент величезний. На сайті представлені найбільш популярні товари. Якщо ви не знайшли, то що шукали, зв'яжіться з нами!


Технічні характеристики сенсорного вимикача Livolo

В наш час, сенсорне управління присутній майже у всіх побутових приладах. Повсякденне використання цієї технології, призвело до впровадження такої функції в вимикачах освітлення. Передня панель пристрою виготовлена з оптичного скла OptiWite має незвичайний дизайн, що дозволяє йому знайти своє місце в будь-якому інтер'єрі.

За своїми технічними характеристиками, сенсорний вимикач світла набагато випередив класичні кнопкові вимикачі.

Основні технічні характеристики:

1. Максимальна підключене навантаження: 1000W;

2. Максимальний струм навантаження: 5А;

3. Напруга живлення: до 250 Вольт (частота 50-60 Гц.);

4. Власне споживання: менше 0.1 мВт;

5. Механічний ресурс: 100 тис. Перемикань;

7. Температура навколишнього середовища: від -30 ° С до + 70 ° С (вологість 95%);

9. Ступінь захисту корпусу: IP20, IP40.

Часті запитання

Чи можна встановити вимикачі в стандартну розподільну коробку 65?

Так! Вимикачі Livolo встановлюються в стандартну 65 коробку мінімальною глибиною 50 мм. Для підключення потрібен лише фазовий провід, через який і буде управлятися освітлення, нульовий провід не потрібно. 

Чи можна використовувати перемикачі LIVOLO для перемикання світлодіодних джерел світла?

Так! Ви також можете перемикати світлодіодні джерела світла від 1 Вт до 1000 Вт за допомогою сенсорних вимикачів LIVOLO.