Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Термоелектричні приводи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасні технології роблять повсякденне життя комфортнішим. Йдеться і про створення сприятливого мікроклімату у приміщенні. Особливо він актуальний у зимовий час. Приклад простого та ефективного приладу для цього – термоелектричний привід. Є важливим вузлом систем кондиціювання та опалення, зокрема теплої підлоги. Забезпечує циркуляцію теплоносія, збільшуючи температуру приміщення.

Технологічні рішення

Кожен термоелектричний привід з тих, що ви можете у нас купити, має свої особливості – це залежить від моделі та виробника. У нашому каталозі представлені різні рішення:

  • розумний привід керування краном;
  • термоелектричний сервопривід, що просто монтується, легко експлуатується;
  • бездротова термоголовка для радіаторів.

На останній варто зупинитися детальніше, оскільки це зовсім нова конфігурація. У роботі використовується технологія Zig Bee LIVOLO. Пристрій встановлюється на радіатор, що регулює подачу тепла. За допомогою датчика термоголовка аналізує температуру. Якщо показник нижчий, автоматично спрацьовує клапан, посилюється циркуляція теплоносія. В результаті температура підвищується; коли вона досягає нормального рівня, клапан перекривається.

Для повноти функції термоелектричного приводу необхідний Zig Bee – шлюз, що аналізує інформацію від пристроїв, які з'єднані з ним, що входять в опалювальну систему. Він є розподільником завдань.

Серед технологічних переваг пристрою:

  1. Автоматичний режим. Наприклад, без людей термоелектричний привід спрацьовує на зниження температури. З появою їх вона повертається до норми. Ефективність автоматики залежить від попереднього програмування, але у будь-якому випадку вона спрямована на раціональне витрачання ресурсів.
  2. Ручний режим. Актуальний, якщо хочете самі регулювати температуру, виходячи з потреби.
  3. Режим відкритого вікна. Інноваційна функція. При відкритому вікні термоелектричні приводи знижують температуру орієнтовно на 6 градусів. Робиться це для запобігання зайвим витратам ресурсів. Щойно вікно закривається, температурний режим повертається в норму.
  4. Захист від накипу. Спрацьовує раз на 14 днів.

Навіть за вашої відсутності у термоелектричного приводу зберігаються мінімальні робочі функції – для запобігання замерзанню опалювальної системи.

Детальніше про наші пропозиції ви дізнаєтеся з каталогу або безпосередньо від фахівців. У нас роблять замовлення комерційні компанії та побутові споживачі. Регулярно проводимо акції, пропонуючи товари за низькими цінами.

Вгору