Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумні термостати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Нормальний рівень температури й вологості в приміщенні не тільки сприяє комфорту людини, яка перебуває в ньому, але й позитивно впливає на здоров'я. Для їх підтримки використовується розумний термостат. Це інтелектуальний цифровий прилад, що поєднує можливості термометра та гігрометра. У режимі реального часу він контролює температуру та вологість приміщення, що запускає реагування на зміну цих показників домашніх приладів.

Технічні нюанси

Часто впроваджують такий термостат у розумний будинок, де він ефективно взаємодіє з іншими приладами, що входять до системи. У нашому каталозі ці прилади належать до лінійки рішень Livolo Smart, що своєю чергою, функціонують завдяки технології ZigBee.

Управління смарт-термостатом можна здійснювати через дистанційний пульт, а також за допомогою віртуальних помічників, які ви можете завантажити на смартфон. До них належать:

  • LIVOLO HOME;
  • Amazon Alexa;
  • Google Home.

Термостат інтегрується з WiFi та системою, що формує мікроклімат приміщення. Комунікація здійснюється через розумну розетку, яку ви теж знайдете у продажу. Використовуючи програми, можна програмувати різні сценарії, якщо температура або вологість вийдуть за межі норми.

Нові технології у вашій оселі

З'єднати пристрої, що входять до розумного будинку, і термостат допоможе інтелектуальний шлюз. Він служить не так комунікатором, як координатором між обладнанням. Шлюз збирає інформацію від пристроїв, з якими з'єднаний, аналізує її та розподіляє команди, запрограмовані раніше.

Це може бути автоматичне включення зволожувача повітря, підключеного до розетки. Приводиться в дію тоді, коли рівень вологості опустився, наприклад, нижче 65%. Інший варіант – автономний запуск обігріву за відсутності централізованого опалення. Увімкнення відбувається, якщо температура в житлі виявляється нижче 18 °C. Якщо влітку стовпчик термометра досягає або перевищує 25 °C, автоматично опускаються штори (при нормалізації показника вони повертаються у вихідне положення) або вмикається кондиціонер.

До уваги споживачів

У нашому каталозі термостат для розумного будинку підбирається з поправкою на обладнання:

  • тепла підлога;
  • котли;
  • сервоприводи.

Наші спеціалісти допоможуть вибрати WiFi-термостат під ваші потреби. На всю продукцію надається гарантія Livolo. Усі деталі співробітництва як з бізнесом, так і з приватними особами обговорюються індивідуально.

Вгору