Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Терморегулятор з Wi-Fi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Терморегулятори з Wi-Fi – це не тільки засіб для керування теплою підлогою з будь-якої точки світу через смартфон та інтернет. Сучасні багатофункціональні моделі також мають низку додаткових можливостей, які роблять контроль за кліматом у приміщенні ще більш зручним та ефективним. Wi-Fi терморегулятор можна легко інтегрувати в системи «Розумного дому», що дозволяє автоматизувати процеси регулювання температури залежно від часу доби, активності у приміщенні або навіть прогнозу погоди. Пристрої можуть бути оснащені датчиками, які моніторять рівень вологості та якість повітря, що дозволяє створити максимально комфортні умови у будинку.

Чому варто купити терморегулятори з Wi-Fi

Зовні гаджет майже не відрізняється від звичайних сенсорних моделей. Він оснащений великим дисплеєм із сенсорним керуванням та підсвічуванням, а також одним або двома датчиками температури. Головна відмінність полягає у наявності модуля бездротового зв'язку Wi-Fi, що дозволяє керувати системою опалення за допомогою смартфона та доступу до інтернету.

Серед переваг таких пристроїв:

  1. Можливість керування теплою підлогою як через термінал, так і віддалено з будь-якої точки світу.
  2. Програмування різних режимів обігріву на кожен день тижня, що дозволяє налаштувати обігрів відповідно до індивідуального графіка.
  3. Просте та інтуїтивно зрозуміле меню.
  4. Висока точність налаштування бажаної температури з кроком 1°C.
  5. Багатофункціональність з різними корисними режимами та функціями, такими як «захист від дітей», «від'їзд», «облік електроенергії» та інші.

Терморегулятори для теплої підлоги з Wi-Fi можна керувати за допомогою спеціальних додатків для операційних систем Android та iOS або через браузер та особистий кабінет на сайті виробника. Вся статистика та програмні сценарії зберігаються у хмарі.

LIVOLO — сучасні та високотехнологічні гаджети

Ми пропонуємо ознайомитись з нашим широким асортиментом пристроїв для комфортного керування теплою підлогою. Ціна на терморегулятори з Wi-Fi невисока, проте залежить від моделі та її характеристик. Всі варіанти, представлені в каталозі, мають багатофункціональну систему, стильний дизайн і зручний інтерфейс. Придбати гаджет можна з доставкою по всій Україні. А якщо знадобиться допомога у виборі пристрою, консультанти LIVOLO підберуть ідеальний варіант.

Вгору