,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Бездротове управління

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для управління системами розумного будинку використовують мобільний телефон, планшет або пульт управління. Але для уникнення проблем при використанні цього пристрою, потрібно знати нюанси його вибору. 

Як вибрати пульт управління для системи «Розумний будинок»?

При виборі виробу треба враховувати його габарити, рівень автоматизації, самоконтроль і точність управління. Останній пункт перевірити нескладно за відгуками користувачів.

Є на ринку дорогі моделі, але завжди є можливість знайти більш доступний за ціною варіант, але з меншим функціоналом.

Крім цього, можна вибрати такі вироби:

 • пульт для управління світлом;
 • контролюючі температурний режим і рівень вологості в приміщенні;
 • для відкриття вікон, дверей та ін.;
 • для управління охоронною системою;
 • керуючі електричним живленням, автовідключенням розеток;
 • для включення телевізора та аудіосистеми;
 • контролюючі пральні та посудомийні машини;
 • пульт для спостереження за дітьми та домашніми вихованцями.

Основні критерії вибору

Для правильного вибору пульта, треба розуміти, для чого він в першу чергу необхідний. На підставі цих вимог можна виділити такі критерії: 

 1. Точність - пульт повинен чітко і точно реагувати на команди користувача. Кожна операція повинна здійснюватися за допомогою натискання на одну кнопку, незалежно від складності процесу. 
 2. Надійність;
 3. Зручність у використанні - при взаємодії з приладом повинно бути почуття комфорту. Пульт повинен добре лежати в руці, а кнопки повинні бути такими, щоб до них було зручно дотягнутися. При цьому поняття комфорту для кожної людини індивідуально. 
 4. Якість - виріб буде використовуватися кожен день і досить часто, тому він повинен бути якісним;
 5. Дизайн - майже всі пульти мають стандартну форму і палітру.
 6. Технічна сумісність з іншими пристроями системи розумного будинку.

Не прогадати з покупкою допоможе як перегляд оглядів на обрану модель, так і тримання її в руці перед тим, як купити або замовити.

Також треба визначитися, чи буде в вашому домі централізована або децентралізована система Smart Home. З урахуванням цього і треба вибирати пульт управління. Централізований варіант підходить, якщо ви бажаєте керувати всіма розумними приладами з одного хаба, використовуючи для цього єдиний мобільний додаток. Децентралізована система рекомендована, якщо окремі групи смарт-пристроїв розташовані далеко один від одного. В цьому випадку для приладів, розташованих на вулиці, в гаражі, всередині будинку, краще встановлювати окремі хаби управління.

Також при покупці центрального хаба для оснащення розумного будинку, потрібно віддавати перевагу продукції компаній, що добре зарекомендували себе на ринку розумної електроніки.

Переваги покупки в інтернет-магазині «Лівол»

В інтернет-магазині Livolo можна вибрати будь-яке рішення або цілий комплекс для розумного будинку. Тут вибрати можна продукцію, яка відповідає європейським стандартам якості. Покупці отримують гарантію на продукти, а також сервісне обслуговування. Всі клієнти отримують інформаційну підтримку при установці компонентів системи. Крім цього, всі продукти якісні, оскільки:

 • кожен процес виробництва знаходиться під суворим контролем;
 • в процесі створення продуктів використовують інноваційні технології та якісні матеріали;
 • вся продукція компанії сертифікована.
Вгору