,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Розумні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

«Розумний будинок» – це не тільки зручна система дистанційного керування побутовими приладами, але і безпеку за розумною ціною. Якщо ви ставите питанням, як забезпечити надійний захист від хакерів свого житла, то у компанії Livolo є відповідь. Встановіть на вхідні двері смарт замок. В одному механізмі поєднуються одразу кілька способів відкриття. Контролювати статус цього пристрою можна з будь–якої точки світу, як і інших пристосувань ZigBee, які пропонуємо купити в нашому інтернет–магазині.

Розумні замки: сучасні технології на варті безпеки

В каталозі Livolo представлено кілька різновидів смарт замків. Відрізняються вони не тільки за вартістю, але і по функціоналу. Різниця полягає в конструкційних особливостях і відповідно в кількості методів блокування. Розглянемо докладніше всі варіанти.

Розумний замок, виконаний у формі циліндричної ручки–кноба, розрахований на п'ять різних способів відкриття:

  • звичайним ключем (замкова щілина розташовується внизу і непомітна при першому погляді на пристрій);
  • відбитком пальця;
  • кодовою послідовністю цифр;
  • через додаток на смартфоні;
  • спеціальної IC–картою з мікропроцесором.

Стандартні розміри замкового механізму підійдуть під будь–які двері. З внутрішньої сторони – зручна регульована засувка. Можна замовити зовнішню ручку в чотирьох різних кольорах.

Дещо дорожче за ціною обійдеться розумний біометричний замок з традиційною нажимною ручкою і сенсорної цифровою панеллю на зовнішній стороні. Блокування здійснюється одним з чотирьох методів:

  • дистанційне керування за допомогою смартфона;
  • через дактилоскопічний датчик відбитком пальця;
  • кодовим ключем – щоб зламати механізм було ще складніше, після установки основного пароля можна додати в код додаткові цифри;
  • IC–картою.

Замок працює на батарейках: за рахунок низького енергоспоживання одного комплекту вистачає приблизно на рік. За необхідності активувати замок при сіли джерелах живлення можна за допомогою зовнішнього акумулятора Power Bank. Для цього в нижній частині пристрою є USB–порт.

Додатковий захист допоможе забезпечити бездротової датчик відкриття, який синхронізується з системою «розумного будинку». Пристосування встановлюється на вхідні двері або вікно. Також можна використовувати для сейфів, ящиків, шаф і т.п. Головна функція пристрою – попередити користувача про відкриття або закриття дверей. Про спробу зламати квартиру датчик тут же сповістить власника, надіславши на телефон повідомлення. Також його можна запрограмувати на виконання деяких дій, наприклад, спрацьовування сигналізації або включення світла при відкриванні.

Замовити дверні замки у Livolo – відчути себе в безпеці

Якщо ви до цих пір не знаєте, де купити надійні замки, всілякі датчики і пристрої, що працюють по протоколу ZigBee, звертайтеся в Livolo. Наша компанія випускає доступні за вартістю пристосування і механізми, які зроблять ваше життя комфортнішим. Втілені в життя інноваційні розробки допоможуть з легкістю управляти «розумним будинком» і убезпечать його від злому.

Вгору