Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Замовлення відправляємо до 17:30

Розумне регулювання яскравості світла

ZigBee прохідний світлорегулятор, також відомий як димер, є пристроєм, що виконує не лише функцію включення та вимикання світла, але й регулювання його яскравості. Уявіть якщо ваш ранок починається не з яскравого світла в очі, а світло сам потихеньку розгорається і наповнює кімнату світлом. На скільки таке пробудження буде приємніше?

Завдяки сенсорній панелі, яка в основі має високотехнологічні датчики, ви можете змінювати яскравість світла просто доторкнувшись до неї. 

Димер оснащений функцією пам'яті, що дозволяє запам'ятовувати останній налаштований рівень яскравості. Це означає, що ви можете вмикати освітлювальні прилади з вже встановленою яскравістю.

Завдяки своїм можливостям, димер допомагає створювати затишну атмосферу в кімнаті, дозволяючи вам змінювати яскравість освітлення залежно від настрою та потреб.

Переваги

 • Зручне управління: Вимикач активується при дотику долонею або пальцем, що робить його зручним у використанні.
 • Висока безпека: Можна включати вимикач навіть мокрими руками, що забезпечує безпеку вологих приміщень, наприклад, ванних кімнат.
 • Підсвічування: Світлодіодна підсвітка дозволяє легко знайти вимикач навіть у темряві, що забезпечує зручність використання.
 • Простий монтаж: Легкість в монтажі дозволяє швидко встановити вимикач всього за кілька хвилин.
 • Надійність: Вимикач має високу надійність і може пройти близько 100 000 циклів використання, що гарантує тривалий термін служби.
 • Дистанційне керування: забезпечує зручність управління освітленням з використанням мобільного пристрою.

Управління світлом з декількох місць

Найчастіше, необхідність використання прохідного вимикача виникає у великих приміщеннях, коридорах, спальнях і сходових маршах, одним словом, в тих місцях, де потрібно включати та вимикати освітлення з декількох точок.
Наприклад, у Вашій квартирі довгий передпокій, з якої Ви можете потрапити в спальню, вітальню, санвузол і кухню. Основний вимикач, звичайно ж, розташовується біля вхідних дверей, де він використовується для ввімкнення освітлення передпокою, при вході у квартиру. З передпокою Ви вирішили пройти в спальню, розташовану на іншій стороні в 7 метрах від вхідних дверей, де плануєте залишитися. Освітлення передпокої Вам більше не потрібно, але щоб його вимкнути, необхідно повернутися в початок. Для того, щоб не робити це зайве дію, як раз і встановлюється прохідний вимикач.

Особливості

 • Можливість змінювати яскравість світла з одного місця і включати або вимикати його з двох або більше місць, зберігаючи при цьому встановлену яскравість, яка вказана на димері;
 • Керувати світлом з телефону або вручну;
 • Функція пам'яті;
 • 7 ступенів яскравості;
 • Задавати розклад включення і відключення. Наприклад, імітувати світанок вранці та захід сонця вечер;
 • Додатковий контроль за освітленням. За допомогою застосунку LIVOLO HOME ви зможете бачити стан вимикача та контролювати освітлення з будь-якого місця;
 • Може використовуватися з будь-яким джерелом світла від 5 Вт до 500 Вт;
 • Підсвічування сенсора, тому ви можете легко знайти перемикач вночі;
 • Проста і швидка установка за допомогою гвинтового з'єднання;
 • Можливо встановити до 5 штук в одну рамку;
 • Використовується з рамкою з загартованого скла;

Сенсорний димер Livolo дозволяє працювати автономно. Ви можете замінювати старі вимикачі на сенсорні димери тільки там, де це необхідно. Установка сенсорного димера Livolo відбувається на місце старого вимикача.

Сенсорне управління

За допомогою сенсорного димера, ви можете легко регулювати освітлення залежно від вашої потреби. Наприклад, перед сном, проведіть пальцем по сенсору, щоб встановити слабке освітлення, яке допоможе вам розслабитися та заснути.

Під час інтенсивної роботи, яка потребує напруги очей, використовуйте диммер на повну потужність, щоб мати яскраве освітлення та покращити видимість.

У інші години дня встановіть диммер на середній рівень, що дозволить вам економити електроенергію, але при цьому забезпечить комфортне освітлення для очей. Такий режим дозволить забезпечити оптимальне освітлення з урахуванням вашого комфорту та ефективності.

WiFi управління

Сенсорний димер Livolo надає вам можливість віддаленого управління освітленням з будь-якої точки світу через Інтернет. Це дуже зручно, особливо в ситуаціях, коли ви перебуваєте далеко від будинку. Ви можете дистанційно включити або вимкнути світильник, а також налаштувати автоматичне включення або вимикання освітлення в різні часи доби.

Це дає вам повний контроль над освітленням навіть на відстані. Ви зможете створити розклад включення та вимкнення світла, щоб створити враження присутності, коли ви відсутні. Це не тільки забезпечує зручність, але й сприяє підвищенню безпеки, особливо коли ви відсутні вдома.

Автоматизація. Установка розкладу

Уявіть ситуацію: ви занурені у захопливий фільм і не бажаєте підійматися з ліжка, щоб вимкнути світло в дитячій кімнаті. За допомогою голосової команди до системи Розумний Дім, все це можна зробити без зайвих зусиль. Просто скажіть відповідну команду, і система вимкне світло за вас.

Або, якщо вам поспішно потрібно вийти з квартири, але у вас немає часу, щоб перевірити всі кімнати, не хвилюйтесь! Розумний Дім може виконати це за встановленим сценарієм. Ви можете налаштувати оптимальний сценарій, який автоматично вимикає світло, закриває вхідні двері та активує безпекову систему при виході. Усе це можна контролювати зі свого смартфона, завжди мати під рукою найкращий сценарій за допомогою Розумного Дому.

Розумний Дім забезпечує зручність, ефективність та безпеку, дозволяючи вам контролювати різні аспекти вашого домашнього середовища зі зручності смартфона.

Рамка зі скла

Димер виготовлений зі скляної рамки, що надає йому стильний вигляд. Ця скляна рамка додає елегантності і сучасного вигляду вашому декору, створюючи гармонійне поєднання з інтер'єром. Завдяки своєму дизайну, димер стає не лише функціональним пристроєм для регулювання освітлення, але й додатковим елементом стилю, що впливає на вигляд приміщення.

Сумісність з LED лампами

Сенсорні вимикачі з функцією димування є сумісними з різноманітними типами ламп, які підтримують можливість димування. Рекомендована потужність ламп для таких вимикачів становить від 5 до 500 Ватт.

Підключення прохідного димера

Для керування освітлення з двох місць

Підключаємо фазну напругу до точки підключення «L» в обох вимикачах, з'єднуємо два вимикача інформаційним дротом в точці підключення «COM» і підключаємо провід лампи до Головного вимикача до точки підключення «L1».

Після підключення проводів і повторного підключення напруги до мережі вимикачі потрібно запрограмувати. Програмування потрібно починати з Головного вимикача. Більш детально про програмування.

Головний (Master) вимикач - це димер, працює в режимі вкл/викл та регулювання яскравості освітлення. 

Другорядний (Slave) - це прохідний вимикач працює в режимі вкл/викл. Передає команду вкл/викл Головному вимикачу.

 • для підключення Головного (Master) вимикача використовуються клеми: L - фаза, L1 вихід на лінії навантаження, COM - інформаційний.
 • для підключення Другорядного (Slave) вимикача використовуються дві клеми: L - фаза, COM - інформаційний.

Для керування освітлення з трьох місць

Підключаємо фазну напругу до точки підключення «L» у всіх трьох вимикачах, в точці підключення «COM» з'єднуємо всі три вимикачі інформаційним дротом, а провід лампи підключаємо до одного з вимикачів в точці підключення "L1".

Після підключення проводів і повторного підключення напруги до мережі вимикачі потрібно запрограмувати. Програмування потрібно починати з Головного вимикача. Більш детально про програмування.

Інструкція із встановлення

1. Вимкніть напругу;

2. Підключайте вимикач згідно зі схемою;

3. Прикрутіть вимикач гвинтами до підрозетника;

4. Встановіть сенсорну панель;

5. Подайте напругу;

6. Вимикач починає працювати через 15 секунд.

Найпоширеніші питання

Димери LIVOLO можуть регулювати яскравість світлодіодних ламп та LED стрічок?

Ви можете використовувати наші світлорегулятори зі світлодіодними лампами, за умови, що світлодіодні лампи підтримують цю функцію. Таку інформацію можна прочитати в інструкції або описі світлодіодних ламп. Також можливе регулювання яскравості LED стрічок, але переконайтеся, що ваш трансформатор підтримує димування за технологією TRIAC.

На яку напругу розраховані сенсорні димери LIVOLO?

Сенсорні димери підключаються у мережу 220 вольт за схемою звичайного вимикача в розрив фази. Не потребують нульовий дріт. Димер не працює в мережі 12 вольт.

Чи можна димер під'єднати до RGB світлодіодної стрічки?

Димер працює тільки в режимі регулювання яскравості білого світла. Для вибору інших кольорів використовується RGB димер.

Який блок живлення потрібен для димування світлодіодної стрічки?

Для підключення стрічки до димера необхідно використовувати димуємий TRIAC блок живлення. Трансформатори бувають різних видів. Основне на що потрібно звертати увагу це напис TRIAC, а також на потужність на яку він розрахований.

Як реалізувати димування з декількох місць?

Щоб перемикати та контролювати яскравість освітлювального приладу з двох місць використовується Головний (Master) вимикач - це прохідний димер до якого під'єднано навантаження. Працює в режимі вкл/викл та регулювання яскравості освітлення. Та другорядний (Slave) вимикач - це прохідний вимикач працює в режимі вкл/викл. Передає команду вкл/викл Головному вимикачу.

На яких вимикачах є підсвітка?

Всі сенсорні вимикачі обладнані підсвічуванням робочої зони сенсора. На клавішних вимикачах Livolo підсвічування немає.

Чи можна встановлювати вимикачі та розетки LIVOLO вертикально?

Так! LIVOLO можна також встановлювати вертикально. Оскільки механізм може бути встановлений в скляну панель або рамку тільки одним способом, вимикачі або розетки повинні бути повернені на 90 градусів вправо або вліво для вертикального монтажу. У разі розеток необхідно повернути тільки металевий каркас, розетку необхідно витягти з металевого каркаса і після повороту металевого каркаса знову вставити в металевий каркас так, щоб отвори для розеток стояли горизонтально.

Який термін придатності (ресурс) сенсорних вимикачів LIVOLO?

Виробник заявляє про 100 000 операцій включення-виключення, перевірити це на практика дуже непросто тому, що це дуже велика цифра. Але по нашій практиці вимикачі на демонстраційному стенді, котрі дуже часто використовуються продовжують функціонувати нормально вже протягом 5,5 років.

Який термін гарантії на продукцію LIVOLO?

Гарантійний термін на продукцію LIVOLO становить 1 рік. Ми забезпечуємо повну та негайну заміну будь-яких дефектних товарів LIVOLO.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Розумний сенсорний прохідний/перехресний димер Livolo білий ZigBee (VL-C7FC1SDZ-2WP)

В наявності
Артикул: VL-C7FC1SDZ-2WP
4 149 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Гуртові ціни від 3 одиниць
%
Увійти для відображення персональної знижки
Виберіть колір
Характеристики
Тип вимикача Прохідний, Перехресний, Димер
Ширина 80 мм
Довжина 80 мм
Кількість постів

Кількість монтажних коробок для установки. Використовуються круглі подрозетники.

1
Кількість сенсорів

Кожен сенсор керує окремою лінією навантаження.

Сенсор вимикача працює в режимі вкл/викл.

Сенсор димера працює в режимі вкл/викл + регулювання яскравості світла.

2
Матеріал рамки Загартоване скло
Напруга мережі 220 В
Термін служби 100 000 кліків
Ступінь захисту

IP - це європейський стандарт захисту пристроїв від будь-яких зовнішніх впливів.
IP20 - для сухих приміщень, наприклад, кімнатах будинку або квартири, кухні, передпокої, спальні.
IP44 - для ванних кімнат та вологих приміщень.

IP20
Спосіб інсталяції

Внутрішній - інсталяція виконується в монтажні коробки
Зовнішній - кріпляться на стіну або інші поверхні

Внутрішній
Кріплення дротів Гвинтами
Технологія ZigBee
Голосове керування Google Home або Amazon Alexa
Дистанційне управління Додаток Livolo Home
Виробник Wenzhou Livolo Electric Co., Ltd.
Країна виробництва Китай
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник
Бренд LIVOLO
Відео

 Самовивіз із відділення від 70 грн

 Доставка в поштомат від 50 грн

 Кур'єром за адресою від 100 грн

Доставка відбувається за тарифами Нової пошти.
* Відправимо замовлення сьогодні

 

 Самовивіз із відділення від 30 грн

Доставка відбувається за тарифами Укрпошти.
* Відправлення замовлення сьогодні або завтра
** За умови 100% онлайн оплати карткою Visa або Mastercard

 

 Заберіть самостійно товар з найближчого магазину LIVOLO  Резерв товару 72 години 

* За умови наявності товару на магазині
** Товар між складом і магазином під замовлення не переміщується!

 

 Доставка за 1 годину від 200 грн

Доставка за тарифами Уклон.
* Відправлення замовлення протягом години
** За умови 100% онлайн оплати карткою Visa або Mastercard

 

 Доставка кур'єром від 250 грн

Доставка з 18:00 до 20:00.
* За умови оплати готівкою кур'єру при отримані товару

 

Детальніше про доставку

 Оплата замовлення

  Онлайн карткою Visa або Mastercard

  Оплата частинами ПриватБанк

  Покупка Частинами monobank

  Оплата за реквізитами IBAN

  Оплата при отриманні

Зверніть увагу. Комісія за оплату при отриманні в «Нова Пошта» складає 20 грн + 2%.

 

Детальніше про оплату

Товар з Європейськими сертифікатами якості CE та RoHS.

  Гарантія від виробника 12 місяців

  Повернення протягом 14 днів

 Обмін протягом 30 днів

Ми розуміємо, що в процесі ремонту може щось і зміниться. Не хвилюйтесь! Обміняти вже куплений товар на інший з нашого каталогу можливо протягом 30 днів після покупки.

 

Детальніше про гарантію

 Накопичувальна знижка

Знижка визначається в залежності від загальної суми накопичених покупок, відповідно до шкали:

 • від 10 000 грн - знижка 3%
 • від 20 000 грн - знижка 5%
 • від 30 000 грн - знижка 10%
 • від 40 000 грн - знижка 15%
 • від 50 000 грн і більше - знижка 20%

* Для участі у накопичувальній системі знижок ви повинні бути авторизовані на сайті.

* Отримана знижка залишається активною назавжди, незалежно від того, коли ви здійснюєте наступну покупку.

* Знижка не діє на акційні товари.

 

  Знижка за відгук -10% 

Зробіть фото та відео придбаного товару, опублікуйте у себе у Фейсбук, Інстаграм або Тікток та відмітьте нас.

Отримати кешбек дуже просто:

 • Зробити замовлення на сайті livolo.in.ua;
 • Встановити замовлений товар;
 • Зробити фото та відео;
 • Розмістити на вашій сторінці Instagram допису або Reels з фото та відео придбаного товару LIVOLO в інтер'єрі, з посиланням на @livolo_ukraine, для TikTok @livolo.ua.

* Кошти зараховуються на ваш баланс та можуть бути використані в наступних замовленнях;

* Розміщення публікації не пізніше шести місяців після покупки.

Вгору