У попередній статті ми розглянули перші моменти розробки електричних вимикачів, зокрема винахід рубильника. У цій статті ми розглянемо деякі інновації, які з’явилися наприкінці 19-го та на початку 20-го століть і проклали шлях до сучасних дизайнів перемикачів.

Нові відкриття

Однією з найважливіших подій було впровадження тумблера. Цей вимикач, винайдений на початку 1900-х років, був набагато безпечнішим і надійнішим, ніж рубильник. Він складався з важеля, який можна повертати вгору або вниз, щоб увімкнути або розірвати ланцюг.

Ще одним важливим нововведенням було введення кулісного перемикача. Цей вимикач, винайдений у 1930-х роках, складався з кнопки, яку можна було натиснути на одному кінці, щоб увімкнути ланцюг, а на іншому кінці, щоб вимкнути його. Це був більш інтуїтивно зрозумілий дизайн, який був легшим у використанні, ніж попередні перемикачі.

Оскільки електрика продовжувала живити все більше й більше пристроїв, зростала потреба у ще досконаліших конструкціях вимикачів У наступній статті ми розглянемо, як ці потреби були задоволені за допомогою впровадження сучасних конструкцій вимикачів.