Під час встановлення терморегуляторів Terneo з артикулами S і SX у вертикальну панель не можна перевернути через литий супорт модуля Terneo.

Модулі розеток, вимикачів, терморегулятори та інші моделі Livolo можуть бути встановлені як у вертикальні, так і горизонтальні комбіновані панелі.

Терморегулятор Terneo S із сенсорним керуванням призначений для підтримки постійної температури в діапазоні 5...40 °С. Температура контролюється у місці встановлення датчика температури, який легко демонтується за потреби. Цей терморегулятор підходить для системи "тепла підлога" або "повне обігрів" на основі електричного нагрівального кабелю або плівки, що гріє. Терморегулятор має захист від частих перемикань силового реле, щоб продовжити його термін служби. Якщо перемикання реле відбувається занадто часто (менше однієї хвилини між ними), терморегулятор затримує увімкнення реле, показуючи відлік часу блимає в крайньому правому розряді. Даний терморегулятор ідеально підходить для регулювання температури у системі теплої водяної підлоги з нормально закритим електротермічним сервоприводом напругою 230В.

Схема підключення

Терморегулятор може працювати з двома типами датчиків: аналоговим (R10) або цифровим (D18). Аналоговий датчик підключається до клем 1 і 2. Кольори проводів не мають значення при підключенні. Цифровий датчик підключається синім проводом до клеми 2, а білим до клеми 1. Якщо терморегулятор переходить у режим відсоткового управління, то рекомендується підключити синій провід до клеми 1 і білий до клеми 2. Якщо терморегулятор не виявляє датчик за обох способів, слід звернутися до Сервісного центр. Напруга живлення (230 ±10 %, 50 Гц) подається на клеми 4 і 5, де фаза (L) підключається до клеми 5, а нуль (N) — до клеми 4. До клем 3 і 6 підключається навантаження (з'єднувальні дроти від нагрівального елемента).

Установка

Терморегулятор призначений для встановлення всередині приміщень з мінімальним ризиком потрапляння вологи та рідини. При встановленні у ванній кімнаті, туалеті, кухні або басейні він повинен бути розміщений у місці, недоступному для випадкових бризок. Температура навколишнього середовища під час монтажу повинна бути в межах –5…+45°С. Висота установки терморегулятора має бути від 0,4 до 1,7 м від рівня підлоги. Терморегулятор монтується та підключається після встановлення та перевірки навантаження. Для захисту від короткого замикання ланцюга навантаження необхідно встановити автоматичний вимикач (АВ) номіналом не більше 16 А перед терморегулятором. Для захисту людини від ураження електричним струмом витоку під час укладання теплої підлоги у вологих приміщеннях встановлюється ПЗВ (пристрій захисного відключення). Для роботи ПЗВ екран нагрівального кабелю необхідно заземлити (підключити до захисного провідника РЕ) або, якщо двопровідна мережа, зробити захисне занулення. Екран підключається до нуля перед ПЗВ. Терморегулятор монтується у стандартну монтажну коробку діаметром 60 мм за допомогою монтажних гвинтів.

Для монтажу необхідно:

  • зробити отвір у стіні для монтажної коробки та штробу для проводів;
  • прокладати проводи живлення системи обігріву та датчика до монтажної коробки
  • здійснити з'єднання згідно з цим паспортом;
  • закріпити терморегулятор у монтажній коробці.

Клеми терморегулятора розраховані на провід з перетином не більше 2,5 мм. Бажано використовувати м'який провід для зменшення механічного навантаження на клеми. Кінці дроту необхідно зачистити та обтиснути наконечниками з ізоляцією. Проводи затягуються в клемах викруткою із шириною жала не більше 3 мм. Викрутка з жалом ширше 3 мм може пошкодити клеми, що може призвести до втрати права на гарантійне обслуговування. Затягувати клеми потрібно з моментом 0,5 Н·м. Монтаж датчика має бути виконаний так, щоб його можна було легко замінити у майбутньому. При необхідності допускається вкорочування та нарощування (не більше 20 м) з'єднувальних проводів датчика. Силові дроти не повинні перетинатися зі з'єднувальними проводами датчика, щоб уникнути перешкод.