Сенсорні прохідні вимикачі Livolo мають деякі відмінності у підключенні порівняно з клавішними прохідними вимикачами. Для успішного переходу від клавіш до сенсорних необхідно виконати такі кроки:

  1. Вивчення класичної схеми підключення клавішних прохідних вимикачів: Детально ознайомтеся з поточною схемою підключення клавішних прохідних вимикачів у вашому електровузлі. Зверніть увагу, які дроти використовуються для передачі електрики і як вони з'єднані.

  2. Ідентифікація відповідних проводів для сенсорних вимикачів: Отримайте схему підключення для сенсорних прохідних вимикачів Livolo. Зверніть увагу на відмінності у підключенні проводів між клавішними та сенсорними пристроями. Визначте відповідні дроти, які будуть використовуватись для передачі електрики в сенсорних вимикачах.

  3. Адаптація поточної проводки: Вам не потрібно змінювати наявну проводку. Натомість слід адаптувати її згідно з новою схемою підключення для сенсорних прохідних вимикачів. Зверніть увагу на зміни, які можуть знадобитися в розташуванні та з'єднанні проводів.

  4. Підключення сенсорних прохідних вимикачів: Дотримуйтесь інструкцій з підключення, наданих виробником сенсорних вимикачів Livolo. Ретельно слідкуйте за вказівками щодо з'єднання кожного дроту відповідно до попередньо визначеної схеми.

  5. Тестування та перевірка: Після завершення підключення проведіть тестування, щоб переконатися в правильності роботи сенсорних вимикачів. Переконайтеся, що всі функції працюють коректно, та необхідні з'єднання забезпечують ефективний перехід на нову систему.

Слідуючи цим крокам, ви зможете успішно адаптувати наявну проводку для використання з сенсорними прохідними вимикачами Livolo, не замінюючи проводку повністю.