1. Адаптивний сенсорний димер підтримує два протоколи димування - TRIAC та MOS tube dimmer. Адаптивний димер працює з усіма лампами, що димуються. Відсутнє гудіння димера та лампи. Звичайний сенсорний димер може бути несумісний із деякими світлодіодними лампами. Можливий "гул" ламп.
  2. Адаптивний сенсорний димер має більше кроків димування, що дозволяє більш плавно регулювати яскравість. Це важливо для регулювання світлодіодних ламп, оскільки через технічні особливості світлодіодні лампи мають маленький діапазон регулювання яскравості.
  3. Димування походить від мінімального значення до максимального і навпаки. Тобто якщо при першому дотику яскравість збільшувалася, то при наступних - яскравість продовжуватиме збільшуватися до максимального значення, і тільки потім зменшуватиметься. У звичайному сенсорному димері при першому дотику яскравість збільшується, при другому зменшується і навпаки.

 

  Сенсорний димер Адаптивний сенсорний димер
Протокол димування TRIAC

TRIAC

MOS tube dimmer

Крок димування 5 7
Алгоритм роботи першому дотику яскравість збільшується, при другому зменшується і навпаки при першому дотику яскравість збільшувалася, то при наступних - яскравість продовжуватиме збільшуватися до максимального значення, і тільки потім зменшуватиметься