Розетка з напругою 220 В призначена для підключення побутової техніки до електромережі. Завдяки продуманому дизайну, вона легко вписується в будь-який інтер'єр і забезпечує безпеку використання в приміщеннях, де є діти, завдяки наявності заземлюючих контактів і захисних шторок.

Корпус розетки з вогнетривкою основою запобігає розповсюдженню вогню при можливому короткому замиканні в електричній мережі.

Розпакування

При виборі електричної фурнітури для будинку чи квартири важливі не тільки дизайн, але також якість та надійність пристрою. "Євророзетки" із заземленням надають можливість підключення до трижильного дроту, забезпечуючи безпеку та зручність використання.

Особливості конструкції

Такі розетки мають пластмасовий корпус із вбудованою робочою частиною та третім металевим контактом для заземлення. Монтаж буває вбудованим чи накладним. Перший варіант підключається до дроту в стіні, другий - до проводки на поверхні або всередині стіни. Розетки із заземленням забезпечують безпеку в приміщеннях, де є діти.

Як підключити розетку

Для підключення пристрою слід вимкнути живлення на електричному щиті, визначити фазу, нуль та заземлюючий кабель. Після цього дроти з'єднуються з відповідними клемами і контакти ізолюються. Монтаж потребує певного досвіду, тому важливо звернутися до фахівця, особливо за необхідності перевірки якості заземлення.

Увага: при установці модуля розетки 220 В необхідно уникати тугого затягування проводів, щоб уникнути зриву болтів. Розетка не підходить для заряджання продукції Apple версії США без використання перехідника. Також вона не сумісна з вилками з різних країн, включаючи китайську, японську, версію UK і т.д. З розеток Livolo рекомендується використовувати універсальну розетку із заземленням та слаботочну розетку.