У нашому асортименті вже доступно зарядний пристрій з підтримкою USB-C, який значно спростить ваше повсякденне життя. Його потужність складає 45 Вт, відповідаючи стандартам QC і PD.

Що є стандартами контролю якості та PD?

Qualcomm Quick Charge (QC) – це технологія швидкого заряджання, здатна збільшити швидкість заряджання в 2,5 рази в порівнянні зі звичайними зарядними пристроями. Існує кілька протоколів, які переважно використовуються у версіях 2.0 та 3.0, але також існує версія 4.0.

Протокол Power Delivery (PD) був розроблений компанією Apple і зазвичай застосовується у їхніх пристроях. Цей протокол функціонує лише з роз'ємами USB Type-C. Стандарт PD заснований на взаємодії між зарядним пристроєм і пристроєм, що заряджається, де оптимальна продуктивність зарядки узгоджується спільно. Зарядний пристрій запитує у зарядного пристрою кількість енергії, що надається, у відповідь отримуючи інформацію про максимальну потужність, яку може прийняти підключений пристрій. Таким чином, на основі цих даних легко визначити поточні параметри заряджання. Принциповою перевагою цього методу є можливість заряджати всі пристрої з використанням єдиного зарядного пристрою, коли стандарт Power Delivery стане прийнятим.