Прокидаючись кожен день, ми мріємо про завершення війни. 2023 рік став роком випробувань та надій.

Росія планувала захопити Україну протягом трьох днів, але війна триває вже майже два роки. Це важкий період не лише для України, а й для всього цивілізованого світу. Війна суттєво вплинула на економічний розвиток численних країн.

Мільйони українців втратили своє житло та змущені були переїхати. Більше 350 000 російських солдат загинули без конкретних причин. На питання, за що вони воюють, ніхто не може надати відповіді.

Це карта України. Червоні та рожеві смуги – території, що опинилися під контролем Росії, і блакитні – території, які вдалося визволити станом на сьогодні. Та боротьба продовжується.

Ми ретельно спостерігаємо за розвитком ситуації та прагнемо підтримувати наші партнерські магазини в умовах війни. Попри важкі випробування та переміщення людей через війну на сході та півдні України, ми залишаємося вірними нашій місії - приносити комфорт та інновації в життя людей, що шукають нові можливості під час цих важких часів.

Місто Чернігів

Місто Чернігів ледь не потрапило під контроль російських військ, проте події розвивалися не так, як бажали окупанти. Усі мешканці міста та військові сили України відстояли його від нашестя ворога.

Перед самим початком війни ми мали декілька магазинів, де був широко представлений асортимент продукції від LIVOLO. Один із них – величезний супермаркет під назвою "Епіцентр". На жаль, внаслідок потрапляння ракети весь супермаркет згорів, разом нашим товаром.

 

Інший гіпермаркет під назвою "ВЕНА" залишився неушкодженим і відновив свою роботу негайно після визволення міста від окупації. Ми встановили виставковий стенд і розпочали процес відновлення руйнівних наслідків для понад 3500 пошкоджених квартир та будинків.

   

Маленькі торгові заклади поступово відновлюють свою діяльність. Сьогодні їх кількість далеко не така велика, як до війни. Відкриття магазину вимагає значних фінансових вкладень, а покупців на жаль менше. Ми високо цінуємо роботу кожного такого магазину, який продовжує працювати в умовах війни.

 

Щоденно відбуваються повітряні тривоги. Вони дуже впливають як на моральний стан населення, так і на нормальне функціонування торгових закладів. Під час повітряної тривоги магазини тимчасово припиняють свою роботу.

Місто Київ

Російські сили регулярно здійснюють обстріли столиці України, використовуючи різноманітне військове обладнання, таке як безпілотні літальні апарати, крилаті ракети та балістичні ракети. Система протиповітряної оборони у Києві визнана однією з найефективніших у світі, і більшість ракет успішно збивається. Цей процес супроводжується надзвичайно потужними та голосніими вибухами, коли їх чуєш, відчуваєш, як усе тіло тремтить від страху.

Попри нічні атаки, знаходяться сміливці, які відкривають нові магазини. Так, у 2023 році відкрився новий магазин електротоварів з назвою "FLASH" у голосіївському районі Києва.

Ми продовжуємо збільшувати присутність бренду LIVOLO у мережі великих супермаркетах. В супермаркетах продаються розетки та вимикачі 67 різних виробників. Проте серед усіх брендів особливо виокремлюється продукція LIVOLO. Як на мене, вона найкраща!

Супермаркет Епіцентр К1, м.Київ, вул. Братиславська 11.

Ми довго вибирали кольори та матеріали для дизайну виставки і прийшли до висновку, що чорний глянець найкраще відповідає нашим вимогам. Особливо чудово виглядають скляні вимикачі – вони надають елегантний та стильний вигляд нашому проекту.

 

Супермаркет Епіцентр К5, м.Київ вул. Кришталева 6.

Встановлення подібної виставки – це процес, який займає кілька днів. Спочатку створюється макет із планом розміщення електротоварів. Далі формується каркас із задньою світлодіодною підсвіткою, яку можна вмикати за допомогою сенсорного вимикача, розташованого на каркасі. Після цього проводиться встановлення вимикачів, розеток та інших товарів, а також їх підключення до електромережі.

 

Ще один магазин вимикачів, розеток та світильників у місті Київ. Ми вступаємо в конкуренцію з великими гравцями у галузі електротехніки, такими як Berker, Schneider, Simon, Jung, Legrand та АВВ.

Терморегулятори від LIVOLO не лише легкі у використанні, але також відзначаються найкращим дизайном в порівнянні з конкурентами.

Екологічна катастрофа

Знищення греблі Каховської гідроелектростанції — воєнний злочин та потенційно акт екоциду, здійснений окупаційними силами Російської Федерації близько 2:50 ночі 6 червня 2023 року під час російського вторгнення в Україну. Греблю Каховської ГЕС було заміновано та підірвано. У зоні лиха опинилося близько 16 000 людей, та близько 80 населених пунктів були затоплені внаслідок теракту.

  

Місто Івано-Франківськ

Практично всі наші виставки, розташовані у магазинах, підключены до єлектрики. Це означає, що клієнти можуть особисто випробувати роботу сенсорних вимикачів, терморегуляторів, Bluetooth-колонок, світильників для сходів та інших продуктів. Такий підхід дозволяє залучити максимальну кількість клієнтів.

 

Застосунок LIVOLO HOME

Ми працюємо над якісним перекладом застосунку LIVOLO HOME на українську мову. Важливо враховувати, що добре виконаний переклад не лише полегшує користувачам розуміння функціонал продукту, але й створює позитивне враження про продукт і бренд в цілому.

Google Play

Дякуємо нашим клієнтам за відгуки. Рейтинг застосунку LIVOLO HOME в Google Play зростає. На початок року, рейтинг був 2.5, зараз 3.7.

 

Apple Store

Аналогічно з клієнтами iPhone. Рейтинг застосунку LIVOLO HOME в Apple Store за рік збільшився з 2,7 до 3,8.

   

Безкоштовна виставка з товарами LIVOLO

Це наш міні-виставковий стенд, яким ми даруємо невеликим магазинам, спеціалізованим на продажу вимикачів та розеток. У 2023 році ми відправили понад 10 таких стендів в усі куточки України, в основному міста, що знаходяться якомога далі від зони бойових дій.

Робота в інтернеті

Щоденно приділяємо час розвитку інтернет-магазину, проводимо ефективні рекламні компанії та постійно вдосконалюємо функціонал нашого веб-сайту. Як результат, при запиті користувача в пошуковій системі "Сенсорний вимикач" та інші подібні запитання, наш сайт знаходиться на першому місці в пошукових результатах.

Місто Тернопіль

Магазин "Light House" регулярно розміщує у нас свої замовлення. У цьому році ми взялися за розширення їхньої виставки, додавши до асортименту Терморегулятор, USB розетку Type A-C, Датчик руху, Годинник, Світильник для сходів та інші популярні продукти. Ці товари швидко здобули визнання у клієнтів цього магазину.

Місто Хмельницький

Постійно знаходиться під ракетними ударами ворога, оскільки в ньому розташовані військові об'єкти як у місті, так і в області. Зараз цей регіон вважається небезпечним.

У мирному місті Хмельницький, є магазин Електротехніка який чарує своїм домашнім відчуттям затишку. Його просторий та ретельно вишуканий дизайн привертає увагу. Нам просто не вдалося пройти повз без зацікавлення. А якщо ми вже зайшли в магазин для знайомства, то маємо +1 партнера з продажу LIVOLO.

  

Супермаркет Епіцентр, місто Хмельницький, вул.Зарічанська 11/4

На парковці магазина стоїть автомобіль який постраждава від обстрілу на Херсоні. Всі військовослужбовці, які у той момент перебували в авто, на щастя, залишились живі, а що залишилось з автівки ми можемо побачити самі. Автівку привезли, аби показати нам ціну мирного та спокійного життя за багато кілометрів від лінії фронту. 

Місто Одеса

Місто Одеса, розташоване на узбережжі Чорного моря, раніше було ключовим пунктом для отримання наших замовлень з Китаю. Однак внаслідок війни Чорне море стало небезпечним для судноплавства. Зараз ми направляємо наші замовлення в Європу, а потім доставляємо їх залізницею в Україну. Це призвело до значного збільшення терміну та вартості доставки товарів.

Одеса відчула надзвичайно важкі наслідки війни. Велика кількість зруйнованих житлових та комерційних будівель, портів. Бізнесова активність в Одесі практично припинилась, а наші продажі в цьому регіоні впали на 95%.

   

 

Не втрачаючи надії, ми встановили пересувний стенд в одному з супермаркетів електротоварів. Очікуємо на нові замовлення з відкритим серцем.

Місто Кривий ріг

Розташоване в зоні фронту, зараз надзвичайно небезпечне для життя. Обстріли тут майже щодня, а відстань до окупованої території складає всього 45 кілометрів.

Більшість місцевих мешканців змушені були залишити свої домівки, а багато чоловіків змінили свій профіль із продавців на військовослужбовців.

 

Доставка замовлень по Україні

Ми користуємось послугою доставки від компанії "Нова пошта". Завдяки цій службі наші клієнти отримують свої замовлення на наступний день після їх розміщення, що є дуже швидко та зручно.

На жаль, Росія виявляє ворожість до тих країн, які прагнуть поліпшити якість життя своїх громадян. Це виявляється у практиці терористичних актів, спрямованих на руйнування успішних бізнесів, які покликані поліпшити умови життя людей. 21 жовтня 2023 року Росія поцілила ракетою по терміналу "Нової пошти" на Харківщині. За офіційною інформацією компанії "Нова пошта", цей напад призвів до загибелі шести співробітників.

 

Місто Мукачево

Місто оточене горами в західній частині України. Місто засноване в Х столітті було одним з найрозвиненіших у Київській Русі. Саме в ті часи тут з’являється легендарний замок «Паланок».

Через війну, яка триває на сході та півдні України, багато людей були змушені залишити свої домівки та переїхати на захід. Наприкінці літа ми встановили виставку товарів LIVOLO у великому будівельному супермаркеті в місті Мукачево.

   
Місто Вінниця

У Вінниці розташована відома фабрика ROSHEN, яка виготовляє цукерки, які завойовують популярність по всьому світу, включаючи Китай. А ви смакували їх?

Цієї осені у Вінниці відкрився новий магазин освітлення LIGHT, де клієнти вже можуть придбати продукцію бренду LIVOLO.

  

Магазин "Oxalis Інтер'єрний простір" спеціалізується на декорі інтер'єрів. Ми впевнені, що продукція від LIVOLO виглядає вражаюче і здатна прикрасити будь-який дизайн інтер'єру.

 

Місто Львів

У 2021 році ми влаштували найбільшу виставку товарів LIVOLO в Україні в одному з найвеличезніших супермаркетів. Виставка вражає кількістю представлених зразків продукції LIVOLO – 184 різних товарів!

На жаль, обсяг продажів виявився дуже невеликим через те, що виставка розташовувалася на другому поверсі, і клієнти не проходили туди. Тому у 2023 році ми прийняли рішення встановити додатковий виставковий стенд на першому поверсі з пропозицією переходу на другий поверх. Це рішення виявилося ефективним!

Усього протягом 2023 року завдяки нашим зусиллям продукцію LIVOLO розпочали продавати 19 нових офлайн магазинів на всій території України, переважно в західній частині країни.

Попри свист пролітаючих над головою ракет, звуки вибухів, сирени тривог, зруйновані будинки, сотні нових клієнтів змогли відчути любов, яку їм подарував бренд LIVOLO.

У кожній подорожі Україною багажник нашого авто наповнений товарами LIVOLO для виставок у нових магазинах, стає не лише елементом нашого бізнесу, але й символом національної міці та невідступності. У кожному місті де ми розгортаємо наші виставки, ми вносимо свій внесок у відновлення економіки та духу місцевих громад. Це не лише бізнес-подорож, але й зобов'язання підтримувати наші міста під час цих трудних часів. Наша країна, з її неповторною природою та відданими людьми, завжди буде нашим домівкою, незалежно від того, куди нас несе доля.

Україна

Наша батьківщина, рідна і любима, непереможна!