Йдеться про нове шлюзі (маршрутизаторі) Livolo ZigBee V2 (102700102). Цей багатофункціональний шлюз необхідний для підключення сенсорних вимикачів Livolo Z-серії та керування освітленням з мобільного телефону на відстані.

Пристрій втілює в собі технології Розумного будинку за дуже доступною ціною та з визначною якістю.

Безкоштовний додаток.

Livolo ZigBee V2 (102700102) є бездротовим маршрутизатором, також відомий як шлюз або гейт. Він необхідний для керування сенсорними вимикачами Livolo через програму на мобільному телефоні. Програма доступна в Google Play для Android та App Store для iOS.

Керування світлом з будь-якої точки світу.

З використанням цього пристрою можна дистанційно керувати всіма підключеними вимикачами світла з будь-якого мобільного пристрою, перебуваючи в будь-якій точці світу, через додаток Livolo (який бачить кожен вимикач і надає зворотний зв'язок).

Хмарним сервером Livolo є глобальний сервер Amazon AWS.

Контроль стану.

Livolo Smart Home забезпечує зворотний зв'язок у режимі реального часу про стан лампи, що дозволяє уникнути необхідності повертатися додому, щоб вимкнути світло.

Підключення маршрутизатора до мережі Wi-Fi.

При подачі живлення сенсор маршрутизатора починає блимати червоним і синім, готуючись до сполучення. Режим пару активується утримуванням кнопки протягом 5 секунд (з сигналом). Управління маршрутизатором здійснюється через програму Livolo. Після встановлення програма запитує доступ до розташування, фото та відео файлів, дзвінків та камери.

Важливо: керування маршрутизатором через програму можливе лише за наявності інтернету, через китайський сервер Livolo.

Додаткова інформація.

М'яке синє підсвічування сенсорного екрана служить орієнтиром, що полегшує пошук маршрутизатора вночі. Установка маршрутизатора виконується в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для гвинтів - 60 мм. Такі коробки доступні у спеціалізованих магазинах.

Розумний будинок Livolo використовує протокол ZigBee. Z-серія підтримує зворотний зв'язок.

• Підтримка Wi-Fi мережі.

• Відстеження статусу реального часу.

• Віддалене увімкнення або вимкнення для додаткових пристроїв.

• Максимально 8 тимчасових завдань для кожного пристрою.

• Простота монтажу та підключення.

• Миттєва активація.

Розміри шлюзу: діаметр 70 мм.

Габарити дозволяють встановлювати вимикач у монтажні коробки будь-яких стандартів, що значно полегшує самостійний монтаж маршрутизатора без необхідності свердлити або виконувати інші складні операції.

Схема підключення.

Для підключення маршрутизатора (шлюзу) потрібно два дроти: фаза та нульова лінія. У стандартному підрозетнику вимикача, де є фаза, що розривається, і відсутня нуль, шлюз не працюватиме. Маршрутизатор можна встановити замість однієї з силових розеток або потрібно передбачити спеціальне місце.

Підключення

  1. Перед встановленням вимкніть напругу електромережі.

  2. Монтаж виконується відповідно до монтажних схем. Маршрутизатор встановлюється у круглий підрозетник європейського стандарту.

  3. Не рекомендується подавати електрику та торкатися електронних деталей пристрою без встановленої скляної панелі.

Підключення: При подачі живлення маршрутизатор починає блимати червоним і синім діодами. У цьому режимі він готовий до поєднання. Режим сполучення активується утримуванням кнопки протягом 5 секунд (зі звуковим сигналом).

Для керування маршрутизатором використовується власний додаток Livolo. Після встановлення програма запитує доступ до розташування, фото та відео файлів, дзвінків та камери.

Важливий момент: керування маршрутизатором через програму можливе лише за наявності інтернету, через китайський сервер Livolo.

При підключенні програма переводить телефон з Wi-Fi мережі роутера на власну Wi-Fi мережу шлюзу для його налаштування.