Сьогодні ми оточуємо себе досить великою кількістю електронних пристроїв в повсякденному житті. Кілька ламп, електричний карниз, вентилятор, витяжка та інше. Виходячи з цього можна виявити, що у квартирі всюди є вимикачі. Цієї проблеми можна легко уникнути, використовуючи перемикачі з дистанційним керуванням.

Контроль в усьому домі одним натисканням

Завдяки перемикачам з дистанційним керуванням, всім до чого вони підключені, можна керувати однією рукою. Після налаштування пульта дистанційного керування ви можете легко перемикатися між тим, які жалюзі ви хочете підняти, які опустити, яке світло залишити, яке вимкнути. Це дуже зручно, керувати всіма пристроями з будь-якої точки оселі.

Розумні вимикачі можуть ще більше спростити вам життя. Це пов'язано з тим, що за допомогою них можна керувати роботою електричних пристроїв у додатку на смартфоні, без використання окремого пульта дистанційного керування. Вам потрібно завантажити програму на свій телефон, зробити в ньому необхідні налаштування, і вона готова для використання! Додатковою перевагою є те, що цей метод дозволяє вам керувати жалюзями та освітленням, наприклад, навіть коли вас немає вдома, все, що вам потрібне — це підключення до інтернету.